Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-DRAM I'm a Cyborg But Thats OK (2006) - 싸이보그지만 괜찮아 - Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil

Symbolic

Yepp Founder
Beğeni Sayısı
404

Saygınlık:

Başlık: I'm a Cyborg But Thats OK (2006) - 싸이보그지만 괜찮아 - Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil

Tür: Dram, Komedi, Romantik

Yönetmen: Park Chan-wook

Oyuncular: Im Soo-jung, Rain, Choi Hee-jin, Lee Yong-nyeo, Son Young-soon, Cheon Seong-hoon, Oh Dal-su, Park Jun-myun, Park Byung-eun, Kim Byung-ok, Lee Ji-hyeon

Yayınlanma Tarihi: 2006-12-07

Özet: Kendini sayborg sanan genç bir kız büyükannesini kurtarmak için çabalıyor ve aynı zamanda da enerjisini bitirmemesi gerekiyor. Hastanede tanıştığı çocuk da ona yardım etmeye çalışıyor. Hastanedeki tüm hastaların kendi hikayeleri bir şekilde neden orada oldukları anlatılıyor. Ama olaylar sayborg kızın ve -onun kurtarıcısının- etrafında gelişiyor. Film hastanedeki hastaların gözünden, onların dilinden anlatılıyor. Gerçekteki sorunları kendi dünyalarında nasıl algıladıkları anlatılıyor...

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Tür: Dram
Yönetmen: Lee Jong-pil
Yayınlanma Tarihi: 2020-10-21
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Tür: Dram
Yönetmen: Lee Han