Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

"How Do You Play?" Fragmanında Jo Byeong Gyu, Kim Hye Yoon, LOONA'dan Chuu, THE BOYZ'dan Juyeon ve Daha Fazlası

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,768

Saygınlık:

MBC'nin “ How Do You Play? ” Programının 13 Şubat bölümünde. ", Yıldızlarla dolu bir konuk dizisi" Dong Geo Dong Rak "ın 2021 versiyonuna katıldı.

Jo Byeong Gyu ortaya çıkan ilk konuktu ve “Dramalarda çalışırken edindiğim yeni bir hayalim var. İnsanları güldürmek istiyorum. "sözlerini paylaştı. Ortaya çıkacak sonraki konuklar Jessi , Lee Young Ji, Hong Hyun Hee ve Jo Se Ho idi . Jo Se Ho, geçmişte belirsiz bir ilişki yaşamış olan Kim Seung Hye'nin tanıtımına da şaşırmıştı .

Ne zaman Loona ‘ın Chuu tanıtıldı, Lee Young Ji epik fangirl anı vardı ve,‘Daha önce bir meyve gibi taze olarak görünen birisini görmedim.’ Yoo Jae Suk , "Chuu'nun çeşitli yeteneklere sahip olduğunu duydum" dedi ve Chuu imzasını taşıyan "kalbi ısır" hareketini gösterdi.

Boyz ‘ın Juyeon ortaya çıktı ve misafir olarak davet edilmemin sebebi sorulduğunda ‘Dong Geo Dong Rak,’diye cevap verdi ‘Bana bir genç enerji ve tutku gösterebilir çünkü.’ Yoo Jae Suk proje kız grubu Refund Expedition'da yönetici olarak çalışırken Yoo Jae Suk ile bir müzik şovunun kulisinde tanıştığını da paylaştı.

Jo Byeong Gyu ile “ SKY Castle ” da rol alan aktris Kim Hye Yoon da konuk olarak gösteriye geldi. Jo Byeong Gyu'nun arkadaşını görmeye ilk tepkisi, "Burada ne yapıyorsun?" Oldu. Kim Hye Yoon, “Onu iyi tanıyorum, bu yüzden bugünkü çekimlerin yorucu olacağını düşünüyorum." dedi

Jo Byeong Gyu, “Gerçekten çok yakın arkadaşız. Çok tartışırız. İkimiz de geleneksel konuşmayı kullanmaya alıştık, bu yüzden her zaman diğerlerinin samimiyetsiz olduğunu iddia ediyoruz. " Daha ciddi bir kayda göre Jo Byeong Gyu, “The Uncanny Counter” da ilk başrolünü üstlenme konusunda baskı hissettiğinde Kim Hye Yoon'dan tavsiye istediğini ve “O çok yardımcı oldu” dedi.

Tak Jae Hoon'un da dahil olduğu konuklar, daha sonra dans ve bir dizi oyuna katıldı.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰