Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SOHBET Hadi Tanışalım 😍🥰

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhaba... Bende yeppudaa'nın eski Adminlerinden zeyra88)) Eski havayı yakalamayı istediğinizi yazmışsınız. Umarım bunu başarırsınız... Fakat bu arayüz yeni. Eski yeppudaa havası ancak eski yeppudaa gibi gelse olurdu. Yanlış anlamayın tabii ben Web tasarım işinden ya da sunucu olaylarından pek anlamam ama eski hava için aynı arayüz sizin çok işinize yarardı)) Her neyse... Yeppudaa ismi bende çok değerli. Bu sebeple yazma gereği duydum bir an. Hepinize başarılar dilerim))

Merhaba @zeyra88 öncelikl; Eski Yeppudaa 'nın eski Admin 'ini burada görmek gerçekten beni çok mutlu ettiğini söylemek istiyorum. Zaman çok değişti ve zamanla birlikte herşey değişiyor, Eski arayüz 'ü düşündüm ama onun yerine daha modern, altyapısı daha iyi ve her şeyden ziyade hızlı bir platformun olmasını daha uygun bulduk, Henüz daha 1 aylık bir süre zarfında 600 'ü aşkın üyeye sahibiz, çok yeniyiz ve zamanla birşeyler yerine oturacağını düşünüyorum. Umarım düşündüğümüz gibi de olacaktır.
Tekrar hoş geldin ?

zeyra88

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhaba @zeyra88 öncelikl; Eski Yeppudaa 'nın eski Admin 'ini burada görmek gerçekten beni çok mutlu ettiğini söylemek istiyorum. Zaman çok değişti ve zamanla birlikte herşey değişiyor, Eski arayüz 'ü düşündüm ama onun yerine daha modern, altyapısı daha iyi ve her şeyden ziyade hızlı bir platformun olmasını daha uygun bulduk, Henüz daha 1 aylık bir süre zarfında 600 'ü aşkın üyeye sahibiz, çok yeniyiz ve zamanla birşeyler yerine oturacağını düşünüyorum. Umarım düşündüğümüz gibi de olacaktır.
Tekrar hoş geldin ?
Ben eski kafalıyım sanırım ya da alışkanlıklarımın değişmesini sevmiyorum)) olsa gerek... Elbette yenilikler her zaman güzeldir. Ama yeppudaa'yı yeppudaa yapan da o arayüz. O şekil, o şemal... Ve alışılagelmiş o hava, eski yeppudaa)) yanlış anlamayın ben yenisine çamur atmak niyetinde değilim)) Ama bunca şey aynıyken aslında her şey baştan sona aynı olsa daha güzel olmaz mıydı diye düşünmeden edemiyor insan))

Aysenur

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhabaaaa :cry::cry: ara sıra yeppudaayı arattırıyordum bir umut geri dönmüştür diye. Ama şimdi şans eseri karşıma çıktı. Gözlerime inanamadım. Yeppudanin yeri benim için çok ayrı. Insanlarinin güzelliği ayrı ama çeviri konusunda kimseler yeppudaanin eline su dökemez sevdiğim her dizide ah bir de bunu yeppudaa çevirmiş olsaydı diye sayıklamadan geçmezdim. Yolunuz açık olsun. Iyi ki geri döndünüz ??

Diocez

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhaba Yeppudaa sevdalıları...
Önce ben kendimden bahsedeyim (kısaca)
Ben Abdullah; 32 yaşındayım,
Sizler gibi bende Yeppudaa 'nın eski fanatiklerinden biriyim,
Uzun zamandır kapalı olan Yeppudaa 'ya ilk can suyunu verdim.
Sizin sevginiz, desteğiniz ve katkılarınızla santim santim büyüyeceğiz.
Bu proje'de kesinlikle hiçbir maddi beklentim olmadı, amacım "Ölüyü diriltmek"
benden bukadar...
Peki ya siz kimsiniz? :love:
ben de eski bir takipçisiydim. Özellikle japon film ve dizilerine hayrandım. Ama anime açısından çok zengin bulamamıştım. Şimdi açıldığını görünce anılarım canlandı doğrusu.

Beyazmelek

Yepp Üye

Saygınlık:

benden bukadar...
Peki ya siz kimsiniz? :love:Sa

benden bukadar...
Peki ya siz kimsiniz? :love:
Bir dizi izlerken yeppudaya aittir yazısını gördüm ve şok oldum ve kendimi birden burada buldum dönmenize çok sevindim ?

muarribe

Yepp Çevirmen

Saygınlık:

Merhaba herkese, İstanbul'da yaşıyorum aslen Toktlıyım, ben de yeppudaya sevindim ama önceki zamanını malesef bilmiyorum, duyduğumda faal değildi site. Asya filmlerini çok beğeniyorum, film izlemeyi çok severim ama dizi pek izlemezdim, Ji Chang Wook ve Yoo Seung Ho, filmlerini izledikten sonra biraz daha içine girdim tabii. Lisedeyken başlamıştım izlemeye, ilk izlediklerim benim küçük gelinim, bir milyonerin ilk aşkı ve özel öğretmen arkadaşımdı, arada açıp hala izlerim. Çok aktif olamasamda böyle bir yapının parçası olmak ayrı güzel.

hangugokorece

Yepp Üye

Saygınlık:

Yeppudaa'yı uzun zamandır görmemiştim. Tekrar karşıma çıkınca eskiye gittim ve memnun oldum :)

Kore_sevdasi

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhabalar bu siteye şans eseri katıldım Kore dizileri ve filimlerine 4 yıldır ilgimi çekiyor halada izlemeye ve takip etmeye doyamıyorum inşallah burada güzel vakit geçiririm

~ARWEN~

Yepp Müdavimi

Saygınlık:

Merhaba Yeppudaa Ailesi.

Ben deniz yeppudaa nın eski üyelerinden Gamze. İstanbul'da oturuyorum. Aslen Hatay lıyım. Yeppudaa'nın yeniden açıldığını görünce çok sevindim. Kapandığında birden kapanmıştı. Haberim olmamıştı. Dizi-film izleyecek iyi bir arşivi olan , iyi bir çevirmene sahip başka yer bulamadım. Yeppudaa hep özletti kendini. Şimdi yeniden baştan canlanacak olması, daha iyi bir sistem ile gelmiş olması, canlı bir ekiple yeniden kurulması beni çok ama çok mutlu etti. Yeppudaa Ailesi yeniden tam bir bağ ile, güzel desteklerinizle canlanıp daha iyi olacağına inanıyorum. Tekrardan hoşgeldin ~Yeppudaa ~

Lee ayfer

Yepp Üye

Saygınlık:

Hemşehrim hoş geldin ? Desteklerin için sonsuz teşekkür ediyorum ?:love:?
Kastamonunun neresi diye mevzuya girer. Sonra hosbulduk derim😂
Efenim bende cb nin cenebazlarindan yilin en geveze en cenebaz unvanini alan lee Ayfer yeppuda kapaninca birden cok dost gitti bazi arkadaslar kaldi sükur insaAllah eski dostlarla eski muhabbetlerle gunler olur hayirli olsunn

Lee ayfer

Yepp Üye

Saygınlık:

Selam herkese haberi duyduğum gibi fırladım geldim. Anyo Yarabun Ben Mevlüt 30 yaşındayım Yeppudaa'da ji-sama diğer mecralarda sunbaee olarak bilirler Eskilerdenim hem izleyen hem editleyenler arasinda bulundum çoğu zaman.Bir asya gönüllüsüyüm Yeppudam'ın yeri bende apayrıdır.1 senedir pek aktif değildim ama madem Yeppudaa döndü bende burdayım.Hoşgeldin Yeppuda'm Ososeyo ^^
Sunbaee hatirladim seni

Sumbennim

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhaba ben de eski yeppuda uyelerindendim ve kore dizisi izlemeye ilk yeppuda ile başladım uzun zaman dizi izlememiştim şimdi yine başladım ve karşıma yeppuda çıktı tekrar çok mutlu oldum teşekkürler

Ekinoksss

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhaba ben Şeyma, 26 yaşındayım. Yeppudaa kapandığında çok üzülmüştüm. O zamandan bu yana ara ara arama motoruna Yeppudaa yazardım bakalım ne çıkacak diye. Az önce Yeppudaa yazmamla siteyle karşılaşmam bir oldu. Şu an acayip mutluyum. Yeppudaa ailesini her zaman çok samimi bulmuştum. Asya dizi filmleri izlemek benim hobim. İzlediklerimi tekrar birileriyle konuşabilecek olmak beni heyecanlandırıyor. Emeği geçenlere teşekkürler.:love::love:

trayleR

Süper Moderatör

Saygınlık:

Merhaba ben Şeyma, 26 yaşındayım. Yeppudaa kapandığında çok üzülmüştüm. O zamandan bu yana ara ara arama motoruna Yeppudaa yazardım bakalım ne çıkacak diye. Az önce Yeppudaa yazmamla siteyle karşılaşmam bir oldu. Şu an acayip mutluyum. Yeppudaa ailesini her zaman çok samimi bulmuştum. Asya dizi filmleri izlemek benim hobim. İzlediklerimi tekrar birileriyle konuşabilecek olmak beni heyecanlandırıyor. Emeği geçenlere teşekkürler.:love::love:
Aynı ben :) hoşgeldiniz

melinda

Yepp Üye

Saygınlık:

Herkese Merhabalar~~
Şuan tarifsiz duygular içerisindeyim :)
Öncelikle kendimi tanıtayım: İsmim Ezgi, 29 yaşındayım (Eyvah ajumma olmuşum 😄) Kore dizileriyle 2008 yılında tanışmıştım. Ben de Yeppudaa'nın eski müdavimlerindenim. Sitenin adının kararlaştırdığımız anket daha dün gibi aklımda:giggle:
En sıkıntılı zamanlarda her şeyden uzaklaştığım, güzel dostluklar edindiğim özel bir yerdi. Özellikle Moonum a kocaman sevgiler yolluyorum. Onun sayesinde okumak için gittiğim Ankara'da 4 sene boyunca hiç yalnız hissetmedim. Yeppudaa çok güzel dostluklara vesile olan güzel bir yerdi.

Çok özenli ve kıymetli çevirilerinden dolayı tüm çevirmenlere, zamanlama ve sonsuz sabırla dönüştürme işlemini gerçekleştirenlere, kısacası Yeppudaa'ya emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Yazımı daha fazla uzatmamak için kendimi tutuyorum😊 Beni bu yaşımda ve bu yoğunlukta forum hayatına döndürecek tek site olan yeppudaa, hoşgeldinnn^^

"Yeppudaa olsa keşke, şu yoğun temponun içerisinde ne güzel gelirdi" diyerek arama yaptım. Tekrar açıldığını görünce ne kadar sevindim anlatamam. @Symbolic ne kadar güzel bir şeye vesile oldunuz, çok teşekkürler.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰