Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

SOHBET Hadi Tanışalım 😍🥰

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhaba Yeppudaa sevdalıları...
Önce ben kendimden bahsedeyim (kısaca)
Ben Abdullah; 32 yaşındayım,
Sizler gibi bende Yeppudaa 'nın eski fanatiklerinden biriyim,
Uzun zamandır kapalı olan Yeppudaa 'ya ilk can suyunu verdim.
Sizin sevginiz, desteğiniz ve katkılarınızla santim santim büyüyeceğiz.
Bu proje'de kesinlikle hiçbir maddi beklentim olmadı, amacım "Ölüyü diriltmek"
benden bukadar...
Peki ya siz kimsiniz? :love:

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhabalar,

Takrar faliyete geçmesi sevindirdi. Önerilerimi görüşlerimi de ilettim size. Umarım eskisi kadar aktif ve güzel bir yer olur bu site. İyi çalışmalar
Özel bir öneriniz varsa kesinlikle bilmek isteriz. Özel mesajla da iletebilirsiniz.
Sizi görmek çok güzel ?

Son düzenleme:

BuseHonggi

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhaba ? Ben Buse 20 yaşındayım. İlk Kore dizilerimi Yeppudaa’dan izlemiştim. Yeppudaa’nın yeri ben de çok ayrıydı. ? O zamanları çok özlüyordum. Yakın zamanda hep aklıma geliyordu. Siteden bazı yıldızladığım dizileri görüp duygulanmıştım geçen yaz. İyi ki geri döndünüz. Şu an ki mutluluğumu tarif edemem. ?

SowonKhan

Elit Üye

Saygınlık:

Merhabalar Ben Dilek Reçberoğlu Bende kastamonu luyum27 yaşındayım uzun zamandır kore fanıyımve bu arada eski yeppudaa müsavimlerindenim hatta izlemeyi bırakıp çevirmen olarak işe başlamıştım(henüz çiraktım site gtti) Adım Sowon Çünkü korecede bilirsiniz duymuşsunuzdur Sowon Dilek anlamına gelir Khan a gelirsek hint fimleri severim (dizide izledim ama bana göre değil pek) ve tabi pakistan dizilerini çok sevdiğim için Khan ı kullanıyorum hint dizilerinden çevirmenliğe başlamıştım ve çok asya ükelerinin dizi filmlerini izledim çevirme fırsatımda oldu.

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhaba ? Ben Buse 20 yaşındayım. İlk Kore dizilerimi Yeppudaa’dan izlemiştim. Yeppudaa’nın yeri ben de çok ayrıydı. ? O zamanları çok özlüyordum. Yakın zamanda hep aklıma geliyordu. Siteden bazı yıldızladığım dizileri görüp duygulanmıştım geçen yaz. İyi ki geri döndünüz. Şu an ki mutluluğumu tarif edemem. ?
Buse hoş geldin :love: Yeppudaa 'nın hepimizde ayrı bir yeri var.
Bir yola çıktık bakalım. Allah utandırmasın ??

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhabalar Ben Dilek Reçberoğlu Bende kastamonu luyum27 yaşındayım uzun zamandır kore fanıyımve bu arada eski yeppudaa müsavimlerindenim hatta izlemeyi bırakıp çevirmen olarak işe başlamıştım(henüz çiraktım site gtti) Adım Sowon Çünkü korecede bilirsiniz duymuşsunuzdur Sowon Dilek anlamına gelir Khan a gelirsek hint fimleri severim (dizide izledim ama bana göre değil pek) ve tabi pakistan dizilerini çok sevdiğim için Khan ı kullanıyorum hint dizilerinden çevirmenliğe başlamıştım ve çok asya ükelerinin dizi filmlerini izledim çevirme fırsatımda oldu.
Hemşehrim hoş geldin ? Desteklerin için sonsuz teşekkür ediyorum ?:love:?

Son düzenleme:

lacimolala

Yepp Üye

Saygınlık:

Merhabaa 20 yaşındayım ama 9 yıldır kdrama takipçisiyim eskilerdenim denilebilir. Sizi tekrar görmek çok güzel. Dizi arşivi en geniş olan sitelerden biriydiniz umarım tekrar toplayabilirsiniz o güzel arşivi. Hoşgeldiniiz sizi özledim :')

KB
Symbolic

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Merhabaa 20 yaşındayım ama 9 yıldır kdrama takipçisiyim eskilerdenim denilebilir. Sizi tekrar görmek çok güzel. Dizi arşivi en geniş olan sitelerden biriydiniz umarım tekrar toplayabilirsiniz o güzel arşivi. Hoşgeldiniiz sizi özledim :')
Hoş geldin ? elimizden geldiğince aktif olmaya çalışacağız,
Ama bu tek başımıza başarabileceğimiz bir şey değil.
Sizsiz olmaz ?

Son düzenleme:

fgen

Elit Üye

Saygınlık:

Merhaba herkese. Çok sevindim ben de buraya çünkü Yeppudaa'yı gönülden seven herkes gibi ben de çok özlemiştim. Ben de Sakarya'da yaşıyorum ve 41 yaşımdayım. Yıllardır (2011'den beri) çeşitli asya ülkelerinden diziler ve filmler izlemeyi seviyorum. Gerçi yıllardır çeşitli sebeplerden (iş hayatı, sayfalarımın idaresi, ailevi sorumluluklar v.s gibi) dizi ve film izlemeye çok fırsat bulamıyorum ama.....

Hacerdesu

Yepp Üye

Saygınlık:

Allah'ım daha dün toplayabildiğim kadar yeppudaa admin adı toplamıştım ki bütün video izleme sitelerinden kaynakları bulayım diye .... İnanın yeppudaa kapandığında çooook üzülmüştüm. Siz biliyorsunuzdur da nerelere ne yüklendiğini en azından okruda bulabileceğim bütün yeppudaa videolarının linkini atabilirim. Bazı diziler maalesef tamamen okruya yüklenmemiş ancak bir sürü tamamlanmış diziler var. Siz biliyorsunuzdur ve arşiviniz vardır ancak yinede söyleyeyim dedim. Bu arada adım Hacer 21 yaşındayım ve ilk defa 2014de Yeppudayı kullanmaya başlamıştım galiba. Tabii başladıktan sonra bırakamadım. Umarım tekrardan çoook büyük kaynaklı çok etkileşim alan bir site haline gelir.??

SowonKhan

Elit Üye

Saygınlık:

Merhaba herkese. Çok sevindim ben de buraya çünkü Yeppudaa'yı gönülden seven herkes gibi ben de çok özlemiştim. Ben de Sakarya'da yaşıyorum ve 41 yaşımdayım. Yıllardır (2011'den beri) çeşitli asya ülkelerinden diziler ve filmler izlemeyi seviyorum. Gerçi yıllardır çeşitli sebeplerden (iş hayatı, sayfalarımın idaresi, ailevi sorumluluklar v.s gibi) dizi ve film izlemeye çok fırsat bulamıyorum ama.....
Ablam hoş geldim <3

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰