Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP GOT7'dan BamBam Resmi Bir Solo Çıkışla Geri Döndü

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

15 Haziran'da BamBam, ilk solo albümü “riBBon” un çıkışı için çevrimiçi bir basın toplantısı düzenledi. Şarkıcı, “Yedi yıl boyunca promosyon yaparken kendi rengimi göstermek istedim ve yaptığım şarkıları sergilemeyi düşündüm” yorumunu yaptı. Devam etti, “Kore'de ilk kez yalnız başıma gittiğim için, 'bunun BamBam olduğunu' göstermek istedim.”

BamBam, albüm hazırlıklarıyla ilgili olarak, “Konsept hakkında endişelenmek yerine becerilerim hakkında daha büyük endişelerim vardı. Şimdiye kadar vokalimi çok gösteremedim, bu yüzden ne tür şarkılar söylemenin daha iyi olacağını çok düşündüm. Bir de yedi kişilik bir sahneyi tek başıma doldururken enerjimi nasıl aktarabileceğimi düşündüm.”

Ayrıca bu albümün GOT7'dan tamamen farklı olduğunu açıkladı, “Bunun nedeni GOT7'nin BamBam'ı olarak grupla daha iyi eşleşen bir vokal tonu ve rap göstermek zorunda olmamdı.”

Bu albümle ne elde etmek istediği sorulduğunda BamBam, “İlk solo deneyimim olduğu için bir müzik şovunda birincilik kazanmak istiyorum ve umarım daha fazla insan BamBam'ı öğrenir. Kişiliğimin kendisi parlak, bu yüzden birçok insanın şarkılarımdan keyif almasını umuyorum.”

Şarkıcıya ayrıca K-pop'un onun için ne anlama geldiği soruldu. O, “Müziği nasıl sevmeye başladım. K-pop sayesinde şarkı söylemeye, dans etmeye ve rap yapmaya başladım ve aynı zamanda şarkıcı oldum. Yurtdışında da birçok insan K-pop dinliyor ve bu türün insanları küresel olarak tek bir yerde birleştirebileceğine inanıyorum.”

BamBam ayrıca birçoğu solo müzik çıkarmış veya yayınlamaya hazırlanan GOT7 üyelerinden aldığı tavsiyeleri de paylaştı. “Yalnız gitmek konusunda biraz endişeli olduğumu söyledim ama arkadaşım Yugyeom, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Mark, Jinyoung ve diğerleri sadece kendim olmam gerektiğini söyledi.”

"Baskı altında hissedersem, aslında daha kötü olabileceğini ve zaten parlak bir kişiliğe sahip olduğum için, birçok insanın neşe hissetmesine yardımcı olmak için bu enerjiyi dışarı vermem gerektiğini söylediler."

BamBam ekledi, “Bence kendim olmak en iyisi. Üyelerimin müziğimi önceden duymasına izin vermedim. Tıpkı hayranlarım gibi, benden bu kadar parlak ve renkli bir konsept yapmamı beklediklerini sanmıyorum. Bu sefer ajans çalışanlarımın fikirlerini aldım ve ben de bu konseptten çok keyif aldım. Bu konsepte o kadar alıştım ki, aniden havalı bir şeyler yapmaya kalkışırsam garip olacağını düşünüyorum.”

Parlak konsepti hakkında devam eden BamBam, “Bu tür bir konsept yapmak günlük hayatımda daha parlak olmama yardımcı oldu. Zaten parlaktım ama daha parlak oldum, daha çok gülümsüyorum ve gerçekten strese girmiyorum. Bu konsept sayesinde ayrıca çok fazla enerji kazandığımı düşünüyorum.”

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰