Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

GOT7, JYP Entertainment'tan Ayrılıp Yeni Yolculuklara Başlarken Hayranlar İçin El Yazısı Mektubu Paylaştı

Zeyra

Yepp CEO
Beğeni Sayısı
1,770

Saygınlık:

GOT7 , hayranları için samimi bir mektup yayınladı.​

JYP Entertainment ile sözleşmelerinin son günü olan 19 Ocak'ta üyeler, Instagram hesaplarına el yazısıyla yazılan bir mektup yayınladı.
Mektup şu şekilde;

Ahgase (GOT7'nin hayran kulübü adı I GOT7'nin kısaltması), bu GOT7. Her şeyden önce, böyle bir sebepten dolayı mektup yazdığımız için Ahgase'mizden çok özür dileriz. Birbirimizin geleceğini neşelendirirken, bizimle başlangıcımızı başlatan ve sonuna kadar bizim için çok çalışan JYP Entertainment ile sözleşme yenilemeyip yolları ayırıyoruz. Tüm üyelerimiz, her bir bireysel geleceğimiz için birlikte sorumluluk alacak insanlarla yeni bir başlangıç yapacağız. Önce hayranlarımıza anlatmak istediğimiz için size bu şekilde yazıyoruz.
Ahgase'nin hissettiği acı duyguları ve tedirginliği hiçbir sözün telafi edemeyeceğini çok iyi biliyoruz.
Ancak, Ahgase'ye GOT7 olarak gerçekten söyleyebileceğimiz tek bir şey olduğunu düşünüyoruz.
Hepimiz Ahgase için müzik yapmaya devam etmek, birlikte paylaşmak ve gelecekte birlikte zaman geçirmeye devam etmek istiyoruz!

Geçmişte kusurlu olan bizleri destekleyen ve gözeten Ahgase ile anıları bırakmaktansa, anılarla geleceğe yöneltmek istiyoruz. Sadece bir umut ışığı yerine gerçeğe dönüştüren yedimiz, her birimiz farklı şekillerde büyürken sizi uzun süre etkileyeceğiz. Seni seviyorum, GOT7.

GOT7"ne yeni yolculuklarında başarılar diliyorum, Fighting ?

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
597

Saygınlık:

Mektup çok güzel. Açıkçası ben ayrıldıklarına hiç ama hiç üzülmedim çünkü JYP bu grubun değerini hiçbir zaman tam anlamıyla bilmedi, hep kısıtladı. Bu günlere kendi başarıları ile geldiler. Şimdi en azından özgürler artık kendi hedeflerinin peşinden koşabilecekler..:love::)

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰