Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Netflix Godzilla II: Canavarlar Kralı

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Başlık: Godzilla II: Canavarlar Kralı

Slogan: Kralımız çok yaşa.

Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Michael Dougherty

Oyuncular: Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Ken Watanabe, Zhang Ziyi, Bradley Whitford, Sally Hawkins, Charles Dance, Thomas Middleditch, Aisha Hinds, O'Shea Jackson Jr., David Strathairn, Anthony Ramos, Elizabeth Faith Ludlow, Jonathan Howard, CCH Pounder, Joe Morton, Randy Havens, Lyle Brocato, Jimmy Gonzales, T. C. Matherne, Kenneth Israel, Justice Leak, Al Vicente, Rose Bianco, Gabriel L. Silva, Skylar Denney, Kelli Garner, Tyler Crumley, Lexi Rabe, Zac Zedalis, Tracie Garrison, Natalie Shaheen, Jesse O'Neill, Joshua Leary, Vince Foster, Shauna Rappold, Fiona Hardingham, Orelon Sidney, Paul Ryden, Laurie Dhue, Kevin Shinick, Seth Green, Eli Roth, T. J. Storm, Jason Liles, Alan Maxson, Richard Dorton, John Jacob Anderson, James William Ballard, Joey Beni, Gerardo Bosco, DuRa Brown, Cameron Brumbelow, Madeline Brumby, John David Bulla, Hans Bush, Marko Caka, Andrea Antonio Canal, Timothy Carr, Lucie Carroll, Greg Clarkson, Mitch Craft, Leon Croom, Rob Crowe, Michael Dougherty, Daejahnna Downer, Robin Dyke, Justine Edwards, Frank Forke, Fred Galle, Tahseen Ghauri, Christopher Bryan Gomez, Clare Grant, Anthony B. Harris, Kasia Hart, Cecil M. Henry, Maxwell Highsmith, Mallory Hoff, Miguel Insignares, Omar Isaacs, Alex Javo, Brian Kayode-Patrick Johnson, Deedra Jordan, Cameron James Khan, Tony Koschmann, Emily Lamb, Alison Linkov, Andrea Maiuro, Van Marten, Shaun McLane, Shaun McMillan, Timothy D. Montjoy, Roger K. Moore, Tony Morgan, Sherod Morrison, Stephen Moyer, Walker Peterson, Leiloni Arrie Pharms, Mason Pike, Beverly Provost, Sasha Rionda, Diana Rombola, Andres Salgado, Patti Schellhaas, Zach Shields, Beverley Simmons, Max Soliz, Shawn South, James Sterling, Thomas W. Stewart, Joey Thurmond, Robert Tinsley, Miguel Angel Varela Fimbres, Laurel O Wagner, Aaron Walsh, Buddy Watkins, Benjamin Weaver, Jamie Wedel, Michael David Yuhl, Aaron Taylor-Johnson, Bryan Cranston

Yayınlanma Tarihi: 2019-05-29

Özet: 2014 yapımı Godzilla'nın devamı niteliğinde olan filmde, kripto-zoolojik bir kuruluş olan Monarch dünyanın çeşitli yerlerinde buldukları kadim yaratıkları izlemeye devam etmektedir. Ancak hükümetler 2014 yılında ki olaydan sonra bu kadim yaratıkların tamamen yok edilmesini istemektedir. Efsane oldukları düşünülen bu kadim süper türler bir anda tekrar uyanır ve birbirlerine üstünlük kurmak için Godzilla ile titanlar olarak adlandırılan kadim yaratıklar Mothra, Rodan ve King Ghidorah savaşmaya başlar. Bu savaş insanlığı yok olmanın eşiğine getirecektir.

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Slogan: Biraz Süper, Biraz Kahramanlar
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Yönetmen: Ben Falcone
Yayınlanma Tarihi: 2021-04-09
Cevaplar
0
Görüntüleme
577
Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon, Macera
Yönetmen: Jon Kondelik, James Kondelik
Yayınlanma Tarihi: 2018-08-20