Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Gençliği Kutlayan 5 Güçlü Film

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:

"MİDNİGHT RUNNERS"

Ki Joon ( Park Seo Joon ) ve Kee Yeol ( Kang Ha Neul ) hayalleri baş döndürcü polisler olamk olan üniversite öğrencileridir.. Bu yüzden ikilinin bir adam kaçırma olayına tanık olması ve derhal yerel polisi uyarmayı düşünmesi sürpriz olmaz. Ki Joon ve Kee Yeol, meseleyi kendi ellerine almaya ve vakayı daha ayrıntılı araştırmaya karar verir. Sonunda bir çeteyle karşı karşıya olduklarını öğrenirler. Kendileri için çok büyük bir şeye mi bulaştılar?
Bu iki arkadaş en eğitimli veya en tecrübeli olmayabilir; ama adalet için en genç tutkuya sahipler.Gençliğin pek çok avantajından biri, başarısızlıktan korkmamak, umursamaz ve cesur davranmaktır. Kendisi aksiyon dolu,bir komedi rüyasının peşinden gitmek için " The Midnight Runners " ı izleyin .


"CHEESE İN THE TRAP"


Hong Seol ( Oh Yeon Seo ), derslere, yarı zamanlı işlere ve arkadaşlara ayak uydurmakta zorlanan sıradan bir üniversite öğrencisidir. Öte yandan, Yoo Jung ( Park Hae Jin ) olağanüstü. Zengin, yakışıklı ve hatta zeki, o nihai Bay Mükemmel. Herkesten belli bir mesafeyi koruyup perdesinin altında saklanmasına rağmen, biri için romantik bir ilgi uyandırıyor: Seol.
Bir aşk filmi gibi görünse de, " Cheese İn The Trap " genç üniversite öğrencileri arasındaki ilişkilerin karmaşık doğasını daha derinden inceliyor. Üniversitede olmak, hala biraz olgunlaşmadığınız anlamına gelirken, aynı zamanda yeni bulunan yetişkin sorumluluklarının ağır yükünü de taşıyorsunuz. Karakterler, sevgililerini, arkadaşlarını ve düşmanlarını tam da olması gereken yerde tutmaya çalışırken olgunluğa doğru ilerlerken bu filmi izleyin.

"SON DİLEK"

Arkadaşları için normal bir gün iken Gao Yuan'ın ( Peng Yu Chang ) 'a dejeneratif kas distrofisi teşhisi konur. Daha fazla yaşayamayacağını öğrendiğinde, son arzusunu yerine getirmeye kararlıdır: bakire olarak ölmemek. Yaramaz arkadaşları Xu Hao ( Darren Wang ) ve Zhang Zheng Yang ( Wei Da Xun ) genç aşk macerasına atılır ve üçlü arkadaşlıklarının son bölümünü başlatır.
Sizi hem ağlatan hem de güldüren iyi bir film izlemek istiyorsanız “ Son Dilek ” tam size göre. Üçlü, genç olmalarına rağmen, sevgiyle ve bağışlayarak arkadaşlıklarını güçlendirdiler, isteyerek başkaları için kendilerini feda ettiler. Filmin sonunda kaçınılmaz bir veda olduğunu bildiğiniz için, kendinizi her anı, her sahneyi sevgiyle buluyorsunuz. Bu film, Güney Kore filmi “The Last Ride” dan uyarlandı, bu yüzden bunu seviyorsanız, orijinaline de bakın derim !

"DEDEKTİF CHİNATOWN 2"

New York City'nin Çin Mahallesi'nin vaftiz babasının kayıp torununu bulmak için dünyanın dört bir yanından en iyi dedektifleri topladığı haberi yayıldığında, genç dedektif Qin Feng ( Liu Hao Ran ) ava katılmaya karar verir. Amcası Tang Ren ( Wang Bao Qiang ) yanındayken, keskin gözlü ikilinin torunu - ya da ondan kalan ölü bedeni bulması o kadar da zor değildir. Cinayetin şehirde bir seri katil tarafından işlendiğini anladıktan sonra, birlikte diğer dedektiflere karşı rekabet ederken ve haydut çeteleriyle düşman edinirken olayların dibine inmeye karar verirler.
Qin Feng gerçekten parlak bir zihne sahip ve filmin gizemini ve gerilimini dengeleyen parlak düşüncesi ile kesinlikle temiz bir nefes alıyor. Genç olmasına rağmen, amcasının beklentilerini gururla karşılayarak, dışarıdaki hiçbir dedektiften geri kalmıyor.

"EN İYİ YAZIM"

Geng Geng ( He Lan Dou ) liseye başlarken şüphelerle doludur: Arkadaş edinecek mi? Derslerinde iyi olacak mı? Oraya ait mi? Şanslı bir kız olmalı, çünkü endişelerine rağmen kendini hızla sıra arkadaşı Yu Huai ( Chen Fei Yu ) ile arkadaş olurken bulur. Çift, birbirlerinden ayrılamayacak kadar güçlü bir bağ oluşturur. Ama bu arkadaşlık aynı kalacak mı yoksa filizlenen romantizme giden bir basamak mı?
Çoğu insan için lise, ilk aşklarıyla tanıştıkları zamandır. Bu genç çift için durum pek de farklı değildi. İlk romantik deneyimleri olduğu için beceriksiz, hatta garipler ama aynı nedenle masum ve saflardır. Aşık haline gelen iki arkadaşın bu filmi kesinlikle size kendi lise günlerinizi hatırlatacak ve sonsuza kadar 17 yaşında kalmanızı dileyecek.
 

Duygum

Saygınlık:

Sadece ilk baştakini seyrettim .muhteşem bir film herkese tavsiye ederim
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰