Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Dizi Öneri Gelecek JTCB dizisi "Beyond Evil" başrol oyuncularının karakter posterlerini yayınladı !

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:


"Beyond Evil", Yeo Jin Goo ve Shin Ha Kyun'un bir seri katilin peşinde kuralları ve kanunu çiğnemeye istekli iki adamı canlandırdığı psikolojik bir gerilim dizisi. Dizi soruyor, "Canavar kim? O sen misin? Bu ben miyim? Biz miyiz? "

Shin Ha Kyun, şiddet suçları bölümünde eski bir dedektif olan ve yerel bir karakolda çavuşa olarak görev yapan Lee Dong Shik'i canlandırıyor ve Yeo Jin Goo seçkin dedektif Han Joo Won'u canlandırıyor.

Daha önce, fragmanda Lee Dong Shik ve Han Joo Won inatla birşeyin peşinden gittiğini yayınladı.En yeni karakter posterleri, iki adam arasındaki tuhaf ilişkiyi yansıtıyor. Derin, delici gözlerle birbirlerine bakarlar ve yansımaları birbirlerinin posterlerine yansıtılır.

Lee Dong Shik, sırıtışıyla gizem yayıyor ve Han Joo Won cesur gözleriyle gerginlik katıyor. Her iki karakter posteri de hikayelerinin nasıl gelişeceğine dair beklentileri artıran "Bir canavarla tanıştım" başlığını içeriyor.


Dizinin yapım ekibi; “Shin Ha Kyun ve Yeo Jin Goo arasındaki sinerji kusursuz.Dalgalanan karakterlerin karmaşık psikolojisini daha derinlemesine inceleyecek ve psikolojik gerilimi sergileyecekler.Kilit nokta, sağlam bir hikayeyi canlandıracak iki oyuncunun tutkulu performansı. "

"Beyond Evil" 19 Şubat 23:00 KST'de yayınlanacak.
 

missminny

Yepp Üye
Mesajlar
73
Beğeni Sayısı
95
Puanları
18

Saygınlık:

Konusu güzele benziyor. İzlenir. Polisiye dizileri severim.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰