Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Forum Oyunu Favorini Seç | Part 1 ⭐️

Cnn

Yepp Müdavimi

Saygınlık:

Sımsıcak aşk hikayeleri ile kalbimizi ısıtan Kore dizilerinin en sevmediğim yanı kuşkusuz 2. erkek sendromu yaşatmasıdır.
Peki sizin favoriniz hangisi? 1. erkek mi yoksa 2. erkek mi?

1- Playful kiss

VS

Beak Seung Jo | Bong Joon‑gu

2- The Heirs

VS

Kim Tan | Choi Young Do

3-Boys Over Flowers

VS

Gu Jun-pyo | Yoon Ji-hyo

4-Kill Me Heal Me

VS

Cha Do Hyun | Shin Se Gİ

5-She Was Pretty

VS

Gu Jun-Pyo | Yoon Ji-Hoo

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

The Heirs'te Choi Young Do ya veriyorum oyumu Tüm hikaye boyunca kızı gerçekten sevip korudu kendi çapında özellikle son sahnelerine kalbimi bırakmıştım " Seni bırakıyorum sen hep benim ilk aşkım olarak kalacaksın " ?

Bir de Kill Me Heal Me de Shin Se Gi' ye de oy veriyorum. İlk kızı farkeden koruyan peşinden koşan o olmuştu. Onunda vedası çok kötüydü. ?

• Etkileyici
Tepkiler: Cnn

thelackbaker

Yepp Çevirmen

Saygınlık:

The Heirs ve Kill me Heal me 2.Erkek diyorum gerçi Shin Se gi ikinci erkek sayılmaz ama olsunnn ❤️

Saygınlık:

Playfull Kiss'te çok şükür 2.erkek sendromu hiç çekmedim.
The Heirs'e gelirsek, sırf ağır bir 2.erkek sendromu çekeceğimi bildiğim için izleyemediğim dizi. Woo bin'i ikinci erkek olarak göremem, kalbim dayanmaz, bu yüzden izleyemedim, izlesem kimin tarafını tutacağım baştan belli.
BOF'ta Min ho'cuydum, ikinci oğlan şu kızın peşini bıraksın ne dolanıyor mutsuz mutsuz, gitsin mutlu olsun diyordum.
Kill Me Heal Me'ye gelirsek Shin Se Gi taraftarıydım tabiki de. Shin Se Gi'nin varlık amacı aşktı zaten, sadece sevdiği kadın için yaşayan ve başka hiçbir gerçeği olmayan bir karakterdi. Cha Do Hyun diğer gerçeklikleri de hayatına katınca Shin Se Gi yok oldu çünkü o tek bir kişiyi sevebilecek, hayatına tek bir kişiyi sokabilecek biriydi. Tamamen onun için yaşıyordu. Çok pis 2. erkek sendromu çektim.
She Was Pretty'de ise ikisi de o kadar tatlıydı ki, bromansta çok hoştu, ben dedim ki ikisi de kızı bıraksın birbirini alsınlar. O dereceye getirdiler, seçim yapamadım. Ne tam mutlu olabildim, ne tam üzülebildim.

Breathe

Yepp Üye

Saygınlık:

Playfull Kiss'de Beak Seung Jo tabii ki, onda ikinci erkek sendromum hiç olmamıştı.
The Heirs'de çok yoğun bir LMH hayranı olmama rağmen üzülerek 2. erkek sendromu çekmiştim. Choi Young Do çok güzel sevmişti...
BOF'da sonuna kadar LMH'ydi benim için, çok temiz sevmişti kızı
Kill Me Heal Me'de ise hiç kuşkusuz Shin Se Gi. İlk o kızı koruyup kollamıştı. Adam görünüşü gibi, var oluş amacına uygun olarak sevmişti. Dediğim gibi ilk de o sevdi zaten kızı. Yok olmamasını çok istemiştim. Vedasında ne kadar ağladığımı hatırlıyorum da...
She Was Pretty'deyse ikisiyle de sevgili olup geçip gitsin istedim. Birini seçsem diğeri için üzüleceğimi biliyordum ki öyle de oldu. Tabii ki ilk aşk kazanıcaktı ama benim kalbimde ikisi de kazandı...

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular