Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Forum Oyunu Favorini Seç | Part 1 ⭐️

Cnn

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
103

Saygınlık:

Sımsıcak aşk hikayeleri ile kalbimizi ısıtan Kore dizilerinin en sevmediğim yanı kuşkusuz 2. erkek sendromu yaşatmasıdır.
Peki sizin favoriniz hangisi? 1. erkek mi yoksa 2. erkek mi?

1- Playful kiss

VS

Beak Seung Jo | Bong Joon‑gu

2- The Heirs

VS

Kim Tan | Choi Young Do

3-Boys Over Flowers

VS

Gu Jun-pyo | Yoon Ji-hyo

4-Kill Me Heal Me

VS

Cha Do Hyun | Shin Se Gİ

5-She Was Pretty

VS

Gu Jun-Pyo | Yoon Ji-Hoo

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
475

Saygınlık:

The Heirs'te Choi Young Do ya veriyorum oyumu Tüm hikaye boyunca kızı gerçekten sevip korudu kendi çapında özellikle son sahnelerine kalbimi bırakmıştım " Seni bırakıyorum sen hep benim ilk aşkım olarak kalacaksın " ?

Bir de Kill Me Heal Me de Shin Se Gi' ye de oy veriyorum. İlk kızı farkeden koruyan peşinden koşan o olmuştu. Onunda vedası çok kötüydü. ?

• Etkileyici
Tepkiler: Cnn

thelackbaker

Yepp Çevirmen
Beğeni Sayısı
29

Saygınlık:

The Heirs ve Kill me Heal me 2.Erkek diyorum gerçi Shin Se gi ikinci erkek sayılmaz ama olsunnn ❤️

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰