Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

HINDISTAN Fanaa (2006) - फ़ना - Feda

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Başlık: Fanaa (2006) - फ़ना - Feda

Tür: Aksiyon, Dram, Romantik, Gerilim

Yönetmen: Kunal Kohli

Oyuncular: Aamir Khan, Kajol, Rishi Kapoor, Kirron Kher, Shiney Ahuja, Lillete Dubey, Tabu, Ali Haji, Lara Dutta, Gautami Kapoor, Jaspal Bhatti, Satish Shah, Shruti Seth, Vrajesh Hirjee, Sanaya Irani, Sharat Saxena

Yayınlanma Tarihi: 2006-05-26

Özet: Zooni, kör ama çok güzel bir kızdır. Birgün tur rehberi Rehanla karşılaşır ve ona aşık olur. Gözlerinden ameliyat olduğu sırada Rehanı kaybeder. Rehan’ın öldüğünü sanmaktadır ama yıllar sonra bunun doğru olmadığını anlar.

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Sıkı bir Aamir Khan hayranı olarak Fanaa"yı burada görmek gözlerimde kalpler çıkarmama neden oldu :love:
3 İdiots filmiyle tanımıştım kendisini hemen Aamir Khan Fan Türkiye sayfasına girmiştim Arzu AKAY Ablamız önderliğinde İl Liderlikleri yaparak Hindistan için etkinlikler yapmıştık koskocaaa mazi gönlümde canlanır. Biz adama ulaşmak ve Türkiye"de filmleri gösterime girsin diye ne emekler vermiştik ama şu an gelinen noktada 4 kişiden 3 ü Khanlardan herhangi birini tanıyor ve bu benim için gerçekten gurur verici. Fanaa filmini bile burada izlemeyen olduğunu sanmıyorum. Sayısız kere izlediğim bir film ve hala finalinde hüngür hüngür ağlarım. Öyle bir duyguyu seyirciye geçirme, öyle bir film işleyişi, öyle bir kalite işte Aamir KHAN ?
Normalde çok fazla aşk filmi izlemem ama Fanaa kendisine her defasında düşürüyor, izleyin izlettirin arkadaşlar ☺️
Ve aynı zaman da bir sonra ki favori aşk filmim "Barfi" dir onu da mutlaka izleyin izlettirin. Ben bir aşkın bu kadar saf ve masum anlatıldığı bir film daha görmedim zaten ilk dakikasından Ranbir Kapoor sizi ekrana kitlemiş olacak. Her zaman da derim Aamir Khan"ın tahtına oturacak birisi var ise o da Ranbir Kapoor"dur.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Tür: Komedi, Dram, Aile
Yönetmen: Abhishek Jain
Yayınlanma Tarihi: 2021-10-29
Cevaplar
2
Görüntüleme
531
Tür: Suç, Aksiyon
Yönetmen: Tzu-Hsuan Hung