Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-AKSİYON Fabricated City (2017) - 조작된 도시

Symbolic

Yepp Founder
Beğeni Sayısı
373

Saygınlık:

Başlık: Fabricated City (2017) - 조작된 도시

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

Yönetmen: Bae Jong

Oyuncular: Ji Chang-wook, Shim Eun-kyung, Oh Jung-se, Ahn Jae-hong, Kim Sang-ho, Kim Ki-chun, Kim Min-kyo, Lee Ha-nee, Kim Ho-jung, Kim Seul-gi, Woo Hyeon, Park Ji-hu, Bae Min-Jung, Lee Do-guk, Shim Won-cheol, Kahlid Elijah Tapia, Won Geun-su, Lee Jong-goo, Kwon Tae-won, Yu Seung-ok

Yayınlanma Tarihi: 2017-02-09

Özet: Gerçek hayatta Kwon Yoo bir işsizdir ama sanal oyun dünyasının en iyi lideridir. Kwon Yoo daha sonra bir cinayetle suçlanır. Hacker Yeo-Wool'un yardımıyla cinayet davasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Alhambra

Yepp Moderatör
Beğeni Sayısı
603

Saygınlık:

Başlık: Fabricated City (2017) - 조작된 도시

Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç

Yönetmen: Bae Jong

Oyuncular: Ji Chang-wook, Shim Eun-kyung, Oh Jung-se, Ahn Jae-hong, Kim Sang-ho, Kim Ki-chun, Kim Min-kyo, Lee Ha-nee, Kim Ho-jung, Kim Seul-gi, Woo Hyeon, Park Ji-hu, Bae Min-Jung, Lee Do-guk, Shim Won-cheol, Kahlid Elijah Tapia, Won Geun-su, Lee Jong-goo, Kwon Tae-won, Yu Seung-ok

Yayınlanma Tarihi: 2017-02-09

Çalışma süresi: 126

Özet: Gerçek hayatta Kwon Yoo bir işsizdir ama sanal oyun dünyasının en iyi lideridir. Kwon Yoo daha sonra bir cinayetle suçlanır. Hacker Yeo-Wool'un yardımıyla cinayet davasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Ji chang wook var ve ben bu filmi nasıl izlememişim inanamıyorum şu an

Alhambra

Yepp Moderatör
Beğeni Sayısı
603

Saygınlık:

Sana attığım listede de vardı dedim izlemiştir eklesem mi ama yeniden izler görünce belki diye eklemiştim 😅
Ben işte hiç film izlemeyince kaçırmışım bunları. O listeye başlıyorum hemen ilk önce de bunu izlicem 🥳

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Slogan: Kıyametten kaçış başladı.
Tür: Aksiyon, Korku, Gerilim
Yönetmen: Yeon Sang-ho
Yayınlanma Tarihi: 2020-07-15
Cevaplar
1
Görüntüleme
69
Tür: Suç, Dram, Gerilim, Aksiyon