Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

EXO'dan DO Tayvan Filmi “Secret” ın Kore Uyarlamasında Başrol Olacağını Doğruladı

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,840
Puanları
113

Saygınlık:DO bir sonraki oyunculuk projesini seçti !

15 Şubat'ta, EXO üyesinin 2008 Tayvan yapımı “Secret” filminin Kore versiyonunda başrol oynayacağı açıklandı .

Fantastik romantik film, yeni bir okula geçen ve eski bir uygulama odasında gizemli bir melodiyi çalan bir kızla tanışan bir piyano dahisinin hikayesini anlatıyor.

DO, orijinal filmde Jay Chou'nun oynadığı erkek başrolü oynayacak. Kadın başrol henüz seçilmedi ve seçmelerle seçilecek.

Kore filmi, “Happiness”, “ April Snow ”, “You Call It Passion” ve yakında çıkacak olan “Memories of Tomorrow” gibi filmlerde çalışan Seo Yoo Min tarafından yönetilecek .

DO, askerlikten kısa süre önce terhis edilmesinin ardından, şu anda " The Moon " filminin çekimlerini yapıyor ve yılın ikinci yarısında "Secret" için çekime başlaması planlanıyor.
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰