Ho┼č Geldin, Yeppudaa!

Forum i├žeri─čine ve t├╝m hizmetlerimize eri┼čim sa─člamak i├žin foruma kay─▒t olmal─▒ ya da giri┼č yapmal─▒s─▒n─▒z. Foruma ├╝ye olmak tamamen ├╝cretsizdir.

Kontroll├╝ Sosyal HAYAT ­čśĚ

Pazar yerinden toplu ta┼č─▒maya, AVMÔÇÖden i┼č yerine, s─▒n─▒ftan soka─ča, amac─▒ birlikte oldu─čumuz t├╝m alanlarda Koronavir├╝s riskini hepimiz i├žin azalmakt─▒r. Bir ko┼čulu var: Maske + Mesafe + Hijyen ­čÖĆ

Yeppudaa geri d├Ând├╝ ÔŁĄ´ŞĆ

Uzun zaman ├Ânce kapanan Yeppudaa 'y─▒ yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... ­čĺ×

Kurallar─▒m─▒z─▒ Biliyor musun? ­čĄö

Keyifli vakit ge├žirmeniz ve d├╝zenin bozulmamas─▒ i├žin l├╝tfen kurallara riayet edelim. ­čĺŤ Yapaca─č─▒n─▒z g├╝zel payla┼č─▒mlarla kat─▒l─▒m─▒n─▒z bizi onurland─▒racakt─▒r... ­čśŹ

Yeppudaa ├ľzel Eros 'un Oku Emrinizde ­čĺś

Symbolic

Yepp Founder
Be─čeni Say─▒s─▒
374
Puanlar─▒
83

Sayg─▒nl─▒k:

Yunan A┼čk Tanr─▒s─▒ Eros 'un Ok'u art─▒k Sizin Emrinizde ­čĺś

├ťyelerimizin birbirleriyle etkile┼čim halinde olmas─▒ i├žin g├╝zel bir uygulama haz─▒rlad─▒k.

Eros 'un okunu Nas─▒l m─▒ kullan─▒caz ?

QADALKA

Yepp M├╝davimi
Be─čeni Say─▒s─▒
6,835
Puanlar─▒
113

Sayg─▒nl─▒k:

~ARWEN~

Yepp M├╝davimi
Be─čeni Say─▒s─▒
289
Puanlar─▒
63

Sayg─▒nl─▒k:

En sevdi─čim " ~ Erosun oku ~" ­čĄę­čĄę­čĄę en ├žok bunu ├Âzlemi┼čtim

MysiaNyx

Yepp ├ťye
Be─čeni Say─▒s─▒
108
Puanlar─▒
43

Sayg─▒nl─▒k:

Ne i┼če yar─▒yor. Ben dizi i├žin girip biraz dizinin g├Ânderi at─▒p ├ž─▒k─▒yordum. Onun bu t├╝r etkile┼čimlerim olmad─▒.­čśů­čśů

Zeyra

Yeppudaa CEO
Be─čeni Say─▒s─▒
1,415
Puanlar─▒
113

Sayg─▒nl─▒k:

Ne i┼če yar─▒yor. Ben dizi i├žin girip biraz dizinin g├Ânderi at─▒p ├ž─▒k─▒yordum. Onun bu t├╝r etkile┼čimlerim olmad─▒.­čśů­čśů
Sevgililer g├╝n├╝ i├žin yap─▒lan bir etkinlikti ondan sonra da kald─▒ arada ├╝yeler aras─▒ kendimizi ok'luyoruz ­čśů

L├╝tfen Dikkat !
T├╝m mesajlar─▒n Yepp Mod 'lar taraf─▒ndan ├Âzenle kontrol edildi─čini unutmay─▒n ­čą░