Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

En Sevdiğiniz K-Pop Grubu Hangisi?

yagmursapmazli

Yepp Üye

Saygınlık:

EXO
{X-EXO
EXO-CBX
EXO-SC}
Benim için anlamları çok fazla öncelikle Kore kültürüne onlar sayesinde atıldım. İlkim oldukları için yerleri çok ayrı. Öte taraftan ne zaman üzgün ya da kızgın olsam sadece fotoğraflarına bakmak dahi beni mutlu ediyor. Şarkıları moralimi yerine getiriyor.. Şarkıları olmasa bile hepsinin kişiliğini o kadar çok seviyorum ki.

Yani bilmiyorum onlara olan sevgimi kelimelere dökmekte çok zorlanıyorum. Ama onların benim için anlamı çok fazla. Bazen bir şeylere devam etme sebebim bile onlar oluyor.

İyiki hayatıma girdiler. EXO olmadan nasıl yaşardım şu an düşünemiyorum ?

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

BTS
GOT7
EXO
BIGBAND
CNBLUE
RAIN
SHINEE

En sevdiğim gruplar hatta bu liste daha da uzayabilir ama BTS 'nin bende ki yeri çok farklı. En son lise yıllarında fandomluk yapıyordum oda tamamen rock ağırlıklıydı. Yıllar sonra tarzları, müzikleri, doğallıklarıyla yeniden fandomu yaşatan grup oldular. ?

yagmursapmazli

Yepp Üye

Saygınlık:

BTS
GOT7
EXO
BIGBAND
CNBLUE
RAIN
SHINEE

En sevdiğim gruplar hatta bu liste daha da uzayabilir ama BTS 'nin bende ki yeri çok farklı. En son lise yıllarında fandomluk yapıyordum oda tamamen rock ağırlıklıydı. Yıllar sonra tarzları, müzikleri, doğallıklarıyla yeniden fandomu yaşatan grup oldular. ?
eğer rock seviyorsan ne kadar tarzına uyar bilmiyorum ama Dreamcatcher dinleyebilirsin

Poison

Yepp Üye

Saygınlık:

Got7 çünkü onlarla beraber büyüdüm diyebilirim. Çıkış yaptıklarında ve onlarla tanıştığımda ortaokula gidiyordum internette gezinirken girls girls girls mv sine denk geldim ve Mark ın hareketleri çok hoşuma gitmişti ve uzun bir süre o şarkı telefon zil sesimdi. Ne zaman üzgün hissetsem şarkılarını dinler videolarını açıp izlerim. Bu 7 güzel insan ile birlikte büyüdüğüm için bende yeri en ayrı olan gruptur

Pembetepeli

Yepp Üye

Saygınlık:

Tabikide Shinee

Kız gruplarından Twice da

Ve Blackpink de

Seviyorum 사랑 사랑❤️❤️❤️

fgen

Elit Üye

Saygınlık:

Super Junior ve FT Island. İki grubu da seviyorum. Super Junior bence K-Pop'u dünyada ve uluslararası tanıtan ilk gruplardan biri. FT Island'da bir o kadar başarılı. Hele ki Hong Ki'nin muhteşem sesini canlı dinlemek ve o çatlak, deli dolu enerjisi görülmeye değer. Allaha çok şükür ki bu iki grubu da canlı görüp izlemek ve dinlemek kısmet oldu. Üstelik FT Island'ı 2 kez görmek ve konser de izlemek muhteşemdi. ? ?

MissTR

Elit Üye
Web sitesi
instagram.com

Saygınlık:

Kpop grubu olarak geçmiyorlar.. Ama AOMG ve H1GR music altındaki sanaçtıları çok seviyorum.. Aşırı yetenekliler hepsi. Her konuda.. Ve çok eğleniyorsunuz o fandomda olmaktan.. Başta Jay Park olmak üzere (eski 2pm üyesi)... Adamda ne cevherler varmış ama arka planda kalıyormuş.. İşte grup.. Şirket kurallar vs derken.. ? Kesinlikle dinlemenizi tavsiye ederim. Özellikle hiphop rap seviyorsanız ?

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰