Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

"Confidential Assignment" Sequel, Oyuncuların İlk Senaryo Okumasından Bir Bakış

Zeyra

Yepp CEO
Mesajlar
1,925
Beğeni Sayısı
1,835
Puanları
113

Saygınlık:“Confidential Assignment” dizisinin oyuncuları ilk senaryo okumaları için bir araya geldi!

Kim Sung Hoon'un yönettiği 2017 filmi “Confidential Assignment”, Rim Chul Ryung ( Hyun Bin ) adında bir Kuzey Koreli dedektif ve Kang Jin Tae ( Yoo Hae Jin ) adında bir Güney Koreli dedektifin bir suçluyu yakalamak için bir araya gelmesiyle ilgili.

Devam filmi geçici olarak “Confidential Assignment 2: International” başlıklı ve “ The Pirates ” ve “The Himalayas” gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Lee Seok Hoon tarafından yönetilecek . Rim Chul Ryung acımasız ve gizli bir suç örgütünün peşinde Güney Kore'ye dönmesini takip ediyor. Bir hatadan sonra soruşturma ekibine geri dönmek için Kuzey Kore ile çalışmaya gönüllü olan Kang Jin Tae ile siber suç departmanına tekrar katılıyor.

Daniel Henney ve Jin Sun Kyu ilk kez film serisinde yer alacak. Daniel Henney, tüm dünyada kargaşaya neden olan bir Kuzey Koreli suç örgütünün peşinde olan Amerika Birleşik Devletleri'nden bir FBI dedektifi Jack'i canlandırıyor. Jin Sun Kyu, bu suç örgütünün lideri Jang Myung Joon'u canlandırıyor.

13 Şubat'ta CJ ENM, senaryo okuma sırasında Hyun Bin, Yoo Jae Jin, YoonA ve Jin Sun Kyu'nun fotoğraflarını paylaşmak için Instagram da paylaşım yaptı. Başlıkta "Herkesin beklediği 'Gizli Görev' yeniden başladı!"

Fotoğraflarda oyuncular birlikte senaryoyu özenle gözden geçirirken sıcak bir kimya sergiliyorlar. İzleyiciler büyük ekranda ekip çalışmalarını dört gözle bekleyebilirler.

 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰