Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Collectibles Company Sideshow, BTS ile İşbirliğini Duyurdu

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:BTS ve Sideshow, heyecan verici bir işbirliği için el ele verecek !

Sideshow, yüksek kaliteli, sınırlı sayıda ve koleksiyonluk heykelleri, figürleri ve güzel sanatlar baskılarıyla tanınan bir koleksiyon şirketidir.

Son zamanlarda, şirket BTS ile bir ortaklık yaptığını duyurdu. Lüks heykeller, BTS logosundan esinlenen heykeller ve çeşitli boyut ve formatlarda güzel sanatlar baskıları dahil olmak üzere idollerin çok sayıda sınırlı sayıda lisanslı ürünlerini yaratacaklar.

Sideshow'un geliştirme yöneticisi Anna Van Slee, "BTS ve müzikleri birçok sanatçımız ve personelimiz tarafından beğeniliyor bu nedenle ekibimizin bu koleksiyonlar üzerinde çalışması ilham verici ve tatmin ediciydi."

Devam etti, “Sideshow'un bilindiği tüm karmaşıklığı, sanatsallığı ve dikkati ayrıntılara taşımaktan ve bunu heyecan verici yeni bir lisanslı BTS ürün yelpazesine uygulamaktan çok heyecanlıyız. Bu yeni Güzel Sanatlar Baskıları ve Lüks Heykeller ile gurur duyuyoruz ve bunları dünyayla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! "


Bu BTS koleksiyonlarının piyasaya sürülmesi için kesin bir tarih yok, ancak daha fazla bilgi 2021'de daha sonra yayınlanacak.

Bu yeni işbirliği için heyecanlı mısınız?
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰