Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Coffee & Vanilla 2017 Dizisi Yorumları ?

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Coffee & Vanilla dizisi ile ilgili tüm yorumlarınızı, resimlerini, giflerini, klip videolarını bu bölümde paylaşıp konuşabilirsiniz...

Dipnot: İzlemeyen arkadaşlara ufak bir uyarı konu yorumları spoiler içerebilir... ??​

KB
Black Swan

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Dizi 10 bölümlük kısa bir diziydi, yer yer bazı bölümlerde kopukluk olsa da bence eğlenceli bir romantik komediydi.
Kızın kendi iç dünyasında konuşması ve kendisini yetersiz hissetmesi, oğlanın kendi çabında gizemli olmaya çalışmaları vs izlerken beni arasıra delirtti ? ama zaten bu tarz kısa bölümlü ve süreli dizilerde pek mantık ve açıklama bekleyemiyorsun. Olay döngüsü fazla hızlı ilerliyor. Amaç sadece eğlenip iyi vakit geçirmek oluyor.

Özellikle kızın en yakın arkadaşının bana sevgilinle bir şans ver demesi "Ohaa " rahatlıkta üst seviye dememe sebep oldu

Erkek oyuncu manga- anime karakterinden fırlamış gibiydi. Sitemizde yayınladığımız "Alice in Borderland " dizisinde de oynamış. İzlediğim 2 dizi bitince başlayacağım bu diziye de bakalım nasıl bir oyunculuk gerçekleştirmiş...?

Bu arada bir manga serisiymiş bu dizi mangasını buldum ama okumaya başlayamadım onu da merak ediyorum acaba dizisiyle arasında ne kadar fark var ??

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰