Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Cha Eun Woo "True Beauty", ASTRO Üyelerinden Destek, Denemek İstediği Türler ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

Zeyra

Yepp CEO
Beğeni Sayısı
1,835

Saygınlık:

ASTRO ‘dan Cha Eun Woo geçtiğimiz günlerde TVN dizisi "True Beauty" hakkında bir röportaj verdi.

Popüler webtoon'dan uyarlanan "True Beauty", görünüşüyle ilgili güvensizliğini gizlemek için makyaj kullanan bir lise öğrencisi olan Lim Ju Gyeong ( Moon Ga Young ) adlı bir kız hakkında romantik bir komedi. Cha Eun Woo, kendi duygusal yaraları olan popüler bir öğrenci olan Lee Su Ho olarak rol aldı.

OSEN ile yaptığı röportajda, webtoon karakterine benzediğini söyleyen yorumlar konusunda baskı hissettiğini paylaştı. "Webtoon yayınlanırken, [ASTRO üyesi] Moonbin, karakterin bana benzediğini söyledi. Bunun doğru olup olmadığını merak ettim. Su Ho çok havalı bir karakter, bu yüzden sadece yüzde 50 benzer olduğumuzu düşündüm. "

Devam etti, “Baskı hissetmedim gibi değildi. Üç boyutlu hareket eden bir dizinin webtoon'dan farklı bir çekiciliği olduğunu düşünüyorum, ancak webtoon'u eğlenceli kılan şeyi hayata geçirmek zorundaydık. "

Sports DongA ile yaptığı röportajda “True Beauty” komediden aksiyona, gerilimden dehşete kadar çeşitli türlerden birçok unsura sahipti. Tüm bu farklı türleri dolaylı olarak deneyimlemek benim için bir şanstı. Jang Hye Jin bana komedide iyi olduğumu, şaşırtıcı derecede komik olduğumu söyledi ve komediyi denememi tavsiye etti. PD [yapım yönetmeni] Kim Sang Hyup bana iyi hareket ettiğimi söyledi. Bir gün her iki türü de denemek istiyorum. "

“Sadece havalı görünen karakterleri oynayabileceğime dair yargıdan kurtulmak istiyorum. Gerçekten yeni şeyler denemek istiyorum. Henüz gösteremediğim birçok şey var. Sanırım her birini yavaşça ortaya çıkarırsam, doğal olarak bu tür bir yargıdan kurtulacağım. [İmajımı] parçalara ayıracak bir rolü yapabileceğime güveniyorum. "

HeraldPOP ile yaptığı röportajda Cha Eun Woo, diğer ASTRO üyelerinden çok destek aldığını paylaştı. "Rocky ve JinJin bana yayını izlediklerine dair kanıt gönderecekler," dedi. Ayrıca şakalaşırlar ve bir sonraki bölüm için onlara spoiler vermemi söylerlerdi. Sanha ve MJ, 'Lim Ju Gyeong! Ju Gyeong! ' beni gördüklerinde Sanha, diziden benim hakkımda izlenimler yapmayı seviyor. Moonbin bana dizideki aksiyon sahnelerini iyi yaptığımı söyledi. "

"True Beauty" kadrosuyla çekimler hakkında, "[Moon] Ga Young ve [Hwang] In Yeop ile çalışmak gerçekten eğlenceliydi . Birlikte harika bir kimyamız vardı ve sette olmak her zaman çok eğlenceliydi. Setteki atmosfer çok sıcaktı. Okulda hepimiz arkadaşmışız gibi hissettim. Hepimiz aynı yaşta olduğumuz için bir sürü şaka da yaptık. Stajyerlik hayatına lisedeyken başladım, bu yüzden bunu kaçırdığım için pişmanlık duyuyorum, ama sanırım bu drama sayesinde arkadaşlarımla biraz okul hayatı yaşadım. "

Maeil Kyungje ile yaptığı röportajda Cha Eun Woo, evlilik hakkında konuşurken “ Master in the Houseun son bölümünde gözyaşı dökmekten bahsetti. O, “ So Yi Hyun ve In Gyo Jin'i dinlerken kendimi ağlarken buldum. Ben de kendime şaşırdım. Muhtemelen aptal göründüğümü düşündüm. Evlenmeyi ciddi olarak düşündüğümden değil ama bu iki kişinin birlikte bu kadar mutlu olabileceği ve en derin düşüncelerini bile birbirleriyle paylaşabileceği fikrini kıskanıyordum. "

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰