Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP BTS'in "Dinamit" Kıyafetleri Yardım Müzayedesinde 162,500 Dolara Satılıyor

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,243

Saygınlık:

BTS’nin " Dynamite " müzik videosundaki kıyafetleri, bir yardım müzayedesinde 162.500 dolara satıldı!

Grup, en sevilen müzik videosundaki pastel kostümlerini, her yıl Grammy Ödüllerini düzenleyen Kayıt Akademisi'nin hayırsever kolu MusiCares'ten yararlanarak bir müzayedeye bağışladı. 31 Ocak'taki MusiCares Charity Relief Açık Artırmasından elde edilen gelir, MusiCares tarafından "COVID-19'un harap ettiği müzisyenlere yardım sağlamak" için kullanılacak. Sivil toplum kuruluşu, ihtiyaç sahiplerine sağlık ve insani hizmetler sağlayan müzik endüstrisindeki insanlar için bir destek sistemi oluşturdu.

İyi bir amaç için bağışlanan “Dynamite” kıyafetleri arasında grubun videonun başında giydiği tişörtler, şapkalar, spor ayakkabılar, pantolonlar ve gömlekler yer aldı. Daha önce, Julien'in Açık Artırmaları "ihtiyatlı bir şekilde" setin en az 20.000 ila 40.000 $ arasında satılacağını tahmin ediyordu.

31 Ocak'taki MusiCares Charity Relief Müzayedesinde, kıyafetler çekicin altına girdi ve Japon sanat koleksiyoncusu Yusaku Maezawa ve YouTuber Hikakin tarafından 162.500 dolara satın alındı. Kıyafetler, etkinlikte en çok satan ürünlerdi !

Bu arada, BTS “Dynamite” En İyi Pop İkili / Grup Performansı kategorisinde aday gösterildiğinden bu yıl Grammy ödülü için yarışıyor. 63. Grammy Ödülleri töreni 14 Mart'ta gerçekleştirilecek.

BTS "DYNAMİTE" videosunu bağlantıdan izliyebilirsiniz :)

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
475

Saygınlık:

Haberi okuyunca ?? oldum güzel bir yardım uğruna gitmiş. Bir de Grammy kazansalar çok daha güzel olacak gelsin artık şu 14 Mart...??

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰