Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

BTS'den J-Hope Doğum Gününü Bağış Yaparak Kutluyor

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,228

Saygınlık:

BTS’den J-Hope’un iyilik hali, soğuk mevsimde birçok kişinin kalbini ısıttı !

Sanatçı, 18 Şubat'ta 27 yaşına girdi ve bir çocuk gelişim organizasyonu olan ChildFund Korea'ya 150 milyon won (yaklaşık 135.400 $) bağışlayarak doğum gününü kutladı.

J-Hope, ChildFund Korea aracılığıyla şunları söyledi: “Uzayan COVID-19 durumu nedeniyle savunmasız ailelerin sayısının önemli ölçüde arttığını duydum. Engelli çocuklara verilen desteğin özellikle acil olduğunu duydum. Umarım bu bağış toplumun engelli çocuklara olan ilgisini artıracaktır. "

J-Hope'un bağışı, maddi zorluklarla karşılaşan engelli çocuklara yardım etmeye gidecek. Görme veya işitme engelli çocuklar için çocuk bakımı, akademik destek ve tesis bakımını finanse etmek için kullanılacaktır.

ChildFund Korea, 100 milyon won'un üzerinde (yaklaşık 90.300 $) bağış yapan kişileri Green Noble Club üyesi olarak tanıtarak tanır. J-Hope, toplam bağışlarda 600 milyon won (yaklaşık 541.700 $) ile kulübün 146. üyesidir.

2018'de J-Hope, çocuk hastaları desteklemek ve gelecek vadeden öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için 150 milyon won bağışladı. Şubat 2019'da şarkıcı, bursları finanse etmek için mezun olduğu üniversiteye 100 milyon won bağışladı ve Aralık ayında çocuk hastaların tedavisini finanse etmek için 100 milyon won daha bağışladı . Sanatçı, 2020 yılında COVID-19 ile mücadele eden düşük gelirli ailelerin çocuklarına yardım etmesi için 100 milyon won emanet etti.

ChildFund Korea, "J-Hope'un düzenli bağışları fakir ailelerin çocuklarına olan ilgiyi artırıyor."

Olumlu etkisi sayesinde, BTS'in fandomu ARMY'nin üyeleri sürekli araştırma yapıyor. Organizasyona göre son iki yılda J-Hope adına 118 bağış yapıldı.

ChildFund Korea, "Düşük gelirli ailelerden gelen çocukları, J-Hope dahil tüm bağışçıların istekleri doğrultusunda desteklemek için elimizden geleni yapacağız."

Mutlu yıllar, J-Hope !

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
475

Saygınlık:

Bunları okudukça bu grubun fandomu olduğum bir Army olduğum için mutlu oluyorum. ?? Sadece bu grubun değil ister Exo, ister Got7, Bigbang.... vs çoğu kpop grubunun bu tarz yardım kurumlarına destek olmaları çok güzel. Onlar bu tarz konularda bu kadar hassaslarken insanların onlara yargılayarak bakması ve yalan yanlış haberleri yaymalarıda çok sinir bozucu...

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰