Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Bir Dönem Daha Bitti! 嵐~ARASHI / J-Storm

Ikazuchi-san

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
2

Saygınlık:

J-pop'un efsane gruplarından olan Arashi grubu 31 Aralık 2020 tarihinden itibaren grup faaliyetlerine ara verdi. Grup ilk çıkışını 1999 yılında Hawaii, Honolulu'da yapmıştı. Aradan geçen 20 yılın ardından grup üyeleri ortak kararla grup aktivitelerine ara verdiklerini açıkladı. Ara vermeden önce son olarak grupça yirminci yıl turnesine çıktılar ve ayrıldılar. Grup ara verme kararını aldıktan sonra Arashi's Diary: Voyage Belgeselini çekmeye başladılar. Neden ara verdiklerine dair açıklamalar bulunmak ve yaşamlarını anlatmak amacıyla böyle bir proje geliştirmişler. Yaklaşık 30-35 dk'lık bölümlerden oluşuyor. Şunu söyleyeyim; ben dün gece tesadüfen öğrendim çok şaşırdım çünkü instagramdan resmi sayfasını takip ettiğim halde nasıl görmedim bilmiyorum. Bu haberi de sizlerle paylaşmak istedim(dertler anlatılınca azalırmış:)). Tabi bir de J-pop hayranı olanların görüşleri neler merak ettim? Çünkü benim görüşüm nedense ılımlı oldu, çok üzülmedim normalde gruplar dağılınca yazık oldu falan derdim ama çok sevdiğim bir grubun ve 20 yılın ardından dağılması çok kötü hissettirmesi gerekirdi ama hissetmedim ve hak bile verdim. çok yorulmuş olmamalılar yani çok çalışıyorlar ve hem işleri zor hem iş stresi, yıpranmaları bir de üstüne kişisel hayatın yorgunluğu var. Bu her çalışan kişi için geçerli, ne kadar sevdiğimiz işi yapıyor olsak bile (Bu kişiler Tanrı tarafından kutsanmış kişilerden oluşuyor çünkü sadece eve ekmek götürebilmek için iş verene "ne iş olsa yaparım yeter ki eve bi ekmek götürebileyim" diyen ve gerçekten de yapan insanlar var ve bu kişiler yıpranma payı çok daha fazla ve ayrı bir konu sonra tartışırız. Ben de sevdiğim işi yapan kişilerdenim ama bu hayat beni de yıprattı.) bazen yolumuzu değiştirmemiz gerekir ki ya yenilenmiş olarak o yollardan tekrardan mutlulukla yürüyebilelim ya da yeni yerler keşfedelim. ;):)

Ekli dosyalar

• arashi-smiling.jpg
    arashi-smiling.jpg
    179.1 KB · Görüntüleme: 0
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰