Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Dizi Öneri "Awaken" Oyuncuları Final Öncesi En Sevdikleri Sahnelerini Açıkladı

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,223

Saygınlık:

"Awaken" dizisinin finale iki bölümü kalmışken ,” Namgoong Min , Kim Seolhyun , Lee Chung Ah , ve Yoon Sun Woo diziden sevdikleri sahneleri açıkladılar.

Awaken”, 28 yıl önce alışılmadık bir köyde meydana gelen gizemli bir olayın ardındaki sırlar ile günümüzde ortaya çıkan gizemli olaylar arasındaki bağlantıları izleyen bir cinayet gizemi dizisidir. Namgoong Min, dizide Ulusal Polis Teşkilatı'ndaki özel bir görev gücünün eksantrik ama parlak takım lideri Do Jung Woo olarak rol alırken, Seolhyun ateşli polis memuru Gong Hye Won'u ve Lee Chung Ah ise soğukkanlı FBI ajanı Jamie'yi canlandırıyor. .

Namgoong Min​

Namgoong Min, 4. bölümde Son Min Ho'nun ( Choi Jin Ho ) evinin alevler içinde kaldığı sahneyi olay örgüsüne sahip en iyi sahnelerden biri olarak seçti . Bu özel sahnenin ardından Do Jung Woo'nun kimliğinin arkasındaki gizem yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Oyuncu, “Bu bölümü çekerken tehlikeli olduğu için çekim yaparken gergindim. Personelin güvenliğini birkaç kez kontrol ettik ve daha etkileyici bir sahne yaratmak için neler yapabileceğimizi çok düşündüğümüz bir sahneydi. "

Ayrıca Namgoong Min, yaklaşan bölümler hakkında bilgi verdi. 16. bölümde gösterilecek sahnelerden birini harika bir olay örgüsüne sahip başka bir sahne olarak seçti. Oyuncu, sahnenin ekranda nasıl görüneceğini merak ederek sete geldiğini de sözlerine ekledi. “Tüm çekimleri tamamladıktan sonra, muhtemelen artan baskı nedeniyle gözlerimin altı kırmızıydı”, gözlerinin altındaki küçük damarlardan birinin patladığını ve yüz renginin değişmesine neden olduğunu ortaya koydu.

Seolhyun​

Oyuncu, Gong Hye Won'un aksiyon sahnesinin bir bükülme ile en iyi sahnelerden biri olarak parladığı 10. bölümün sonunu seçti. Bu aynı zamanda Do Jung Woo'nun bir konteyner kamyonu tarafından vurulduktan sonra insanüstü gücü kullandığı sahneydi.

Seolhyun, “Bu, Gong Hye Won'un babası Gong Il Do'nun ( Kim Chang Wan'ın ) yüzünü gözlerinin önünde şahsen kontrol ettiği sahne . Aynı zamanda hayranlık duyduğu takım lideri Do Jung Woo'nun gözlerinin önünde daha önce görmediği başka bir tarafı gördüğü andır. Bence hem Hye Won'un babası hem de Do Jung Woo, onun bakış açısından şaşırtıcıydı. "

Seolhyun'un seçtiği sahne, aynı zamanda Gong Hye Won'un Do Jung Woo'yu kurtarmak için bir grup adamla dövüşmek için direk kullandığı güçlü bir aksiyon sahnesiydi.

Lee Chung Ah​

Lee Chung Ah, Do Jung Woo ve Jamie'nin kardeş olarak buluştuğu 13. bölümdeki sahneyi en büyük dönüşün olduğu sahne olarak seçti. Sahnede, geçmişe dair tüm anılarını nihayet hatırlayan Jamie, ikiz kardeşi olduğunu fark ettikten sonra ilk kez Do Jung Woo ile karşılaştı.

Aktris, “İki kişinin gizemle örtülü ilişkisini ortaya çıkaran sahneyi, en iyi sahne olarak seçmek istiyorum. Sahneyi canlandırırken, dışarıda ifade etmeseler de iki kişinin içeride büyük duygularla karşı karşıya olduğunu hissettim. Sanırım, çevremiz sessiz olsa da içimizdeki duygularımızı fırtına gibi hissettiğimiz bir sahneydi. "

Sahne, arka planda bir sazlık tarlasıyla çekildi, kardeşlerin şefkatli ve sıcak buluşmalarını daha da vurguladı.

Yoon Sun Woo​

Son olarak, Yoon Sun Woo, Moon Jae Woong'un (Yoon Sun Woo) 9. bölümde kendisine vuran eli tuttuktan sonra Jang Yong Shik'e ( Jang Hyuk Jin ) baktığı sahneyi seçti . Oyuncu, "Bu sahnede Moon Jae Wong'un diğer kişiliği ortaya çıkmaya başladı. Bu sahne boyunca, Moon Jae Woong'un ve Jang Yong Shik'in pozisyonlarının bir anda tersine döndüğünü hissettim. Hem dizinin akışı hem de atmosferi düşünüldüğünde, şahsen en büyük izlenimi bırakanın sahne olduğunu düşünüyorum. " Sahne ayrıca izleyicilerin Do Jung Woo'nun seri katil olduğuna dair ilk şüphelerini anında tersine çevirdi.

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
475

Saygınlık:

Bu diziyi izlemek için bütün bölümlerinin bitmesini bekliyorum ??

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
475

Saygınlık:

Ah sanıyorum ki senin için spoiler olmuştur, biyane :(
Benim trenlerim arasında güncel diziler içinde bu hafta finali olması bir nebze üzüyor, mutlaka izle :)
Önemli değil. Şöyle okuyunca daha da merak ettim.Final yapması senin için kötü ama kendi adıma üzülmedim art arda izleyebilirim artık?

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰