Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

ATEEZ's San, Memleketi Namhae'nin Tanıtım Elçisi Olarak Atandı

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

ATINY'lerin bugün son derece gurur duymak için bir nedeni var: ATEEZ'den San'ın memleketi Güney Kore'nin Güney Gyeongsang Eyaleti olan Namhae'nin tanıtım elçisi olarak atandığı açıklandı.

Namhae, Güney Kore'nin en büyük beşinci adasıdır ve anakaradan köprü ile erişilebilir. Muhteşem manzarasıyla bilinen Hallyeohaesang Milli Parkı'nın bir parçası olan Namhae Denizi de dahil olmak üzere, okyanusun ve diğer doğal alanların güzel manzaraları ile kesinlikle büyüleyici.

Ada aynı zamanda Namhae Geumsan Dağı'na, Gacheon Köyü'ndeki Daraengi pirinç tarlalarına ve popüler bir balıkçılık bölgesi olan Namhae'nin Jijok Boğazı'na da ev sahipliği yapmaktadır. Bu sitelerin tümü Kore hükümeti tarafından myeongseung doğal güzelliğe sahip yerler olarak kabul ediliyor.

Elbette, onu daha da harika yapan şey, başka bir "dağ" ın, San'ın doğup büyüdüğü ve bugün olduğu inanılmaz insan olduğu yer olması!

O aslında adadan gelen ilk K-Pop idolü, ki bu büyük bir anlaşma!

Geçmişte çoktan güzel memleketine sık sık ve gururla konuşarak dikkatleri üzerine çekmiş ve Namhae'nin onun için ne kadar önemli olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Bu yüzden bu pozisyona atanması onun için çok büyük bir sürpriz olmamalı, ama yine de son derece gurur duyması gereken bir şey!

"Doğup büyüdüğüm memleketim olan Namhae ilçesinin büyükelçisi seçilmekten son derece onur ve gurur duyuyorum. Artık resmen atandığıma göre elimden gelenin en iyisini yapacağım. Kendimi büyük bir sorumluluk hissediyorum ve bu yüzden tüm kalbimle terfi edeceğim." -San

Bu yeni pozisyonun yanı sıra, ATEEZ üyeleri, Kore kültürünü yurtdışında tanıtmak için zaten çalışıyor ve Mayıs 2020'de Kore Kültür ve Bilgi Servisi'nin fahri elçileri unvanını aldılar. Şu anda, Seul'de düzenlenen "K-Pop X Hanbok" sergisinde Dongdaemun Design Plaza'da, üyelerin geçen yıl "Başlangıç" aşamalarından birinde giydikleri hanboklar, geleneksel kıyafetlerin güzelliğini tanıtmaya yardımcı olmak için 25 Nisan'a kadar sergileniyor.

Şu anda ATEEZ, Mnet yarışma programı Kingdom'da yer alıyor.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰