Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP ATEEZ, Singles Dergisine Verdiği Röportajda İçsel Düşüncelerini Ve Duygularını Anlattı

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

Grup geçenlerde derginin Eylül sayısı için bir fotoğraf çekimi için poz verdi ve sette bulunanlara göre, çekim boyunca üyelerin yakın dostluğu göze çarpıyordu. Sadece pozitif enerjileriyle sete renk katmakla kalmadılar, iç açıcı kimyaları da ekibi etkiledi.

Bu yılın başlarında ATEEZ, KBS'nin “Immortal Songs” programında bir yıldan kısa bir sürede üç kupa birden alarak üç galibiyet alan ilk erkek grubu ve genel olarak en hızlı idol grubu oldu.

Onlar efsanevi şarkılarını yeniden yorumlama ve etkileyici performansları sorulduğunda Kim Jong Kook, Rain ve PSY, lider Hongjoong deneyimi oldukça sinir bozucu olduğunu itiraf etti.

Hongjoong, “Sahneye genellikle 'Tamam, hadi biraz eğlenelim' zihniyetiyle çıkıyoruz” diye açıkladı, “ama bu performanslar için gerçekten gergindik çünkü [kıdemli şarkıcıların] bizim hakkımızda ne düşüneceğinden emin değildik. Neyse ki, yine de bize harika bir yanıt verdiler ve bizi çok neşelendirdiler, bu yüzden [bu performanslar] bizim için mutlu bir anı olarak kaldı.”

Bir sonraki geri dönüşleri için hazırlanırken, ATEEZ üyeleri ayrıca hayranlarına yeni şeyler ve grubun yeni yanlarını göstermek istediklerinden bahsetti.

Jongho, “[Hayranlarımıza] göstermek istediğim ve denemek istediğim birçok yeni şey var. Hayranlarımıza sürekli olarak yeni yönlerimizi göstermek istiyorum.”

Wooyoung, "Geçen yılın ben'inden daha çok 'bu yılın beni'ni bekleyen ve 'bu yılın ben'ini daha çok 'gelecek yılın beni'ni bekleyen tipim. ' Eski hayran kameralarımı izlediğimde, becerilerimin yavaş yavaş geliştiğini hissediyorum, bu beni rahatlatıyor.”

Bu arada, Seonghwa grup arkadaşlarına olan derin sevgisini, sekizinin hepsinin bir grup olarak bir arada olmasında güç bulduğunu ortaya koyarak ifade etti.

“İster yeni bir varyete şovu, isterse yeni bir içerik olsun, yeni bir şeye başladığımızda biraz korksam da,” dedi, “Yalnız olmadığım ve sekizimizin de bir arada olduğumuz gerçeği beni her zaman teselli ediyor. Hep birlikte olursak, yapamayacağımız hiçbir şey olmadığını düşünerek duygularımı kontrol ediyorum.”

San ayrıca üyelerin yakın bağından da bahsederek, “Düşünce süreçlerimiz o kadar benzer hale geldi ki sık sık '[Bu diğer üye] tam olarak söylemek istediğim şeyi söylüyor' diye düşünüyorum” dedi.

“Yorgun olduğumuzda bile, üyeler personelin sıkı çalışmasını düşünerek gülümsemeyi asla bırakmaz ve grup arkadaşlarımın samimiyeti, sabrı ve düşünceliliği ile gerçekten gurur duyuyorum.”

Yunho, “İşler ne kadar zor olursa olsun, hayranlarımızın koşulsuz desteğini görmek beni rahatlatıyor. Birbirimize pozitif enerji verdiğimiz, beni mutlu eden harika bir ilişkimiz var.”

ATEEZ üyeleri ayrıca sanatçı olarak hedeflerinden bahsederken mütevazi zihniyetlerini de ortaya koydu.

Hongjoong, “Bir insan olarak kim olduğum ve bir şarkıcı olarak kim olduğum farklı olabilir, ancak kişiliğimin özünün, değerlerimin ve düşünme biçimimin aynı olması gerektiğini düşünüyorum” dedi. "Kamerada yapamayacağım şeyleri sahne arkasında yapmıyorum."

Bu arada Yeosang, “Müzik, sağlık ve içsel benliğimi” en önemli öncelikleri arasında seçti. "Birisi bir şeyde iyi olduğunda, bu konuda kendini beğenmiş olmamaları ve bunun yerine sürekli olarak daha iyi olmak için çok çalışmaları takdire şayan olduğunu düşünüyorum."

Son olarak Mingi, kişinin hatalarına sahip çıkmasının ve aynaya bakarken dik durabilmenin önemini gündeme getirdi.

“Kendi hatalarınızı kabul etmek oldukça acı verici ama yine de onlarla yüzleşiyorum” diye paylaştı. “Kendimi nasıl gördüğüm, başkalarının beni nasıl gördüğü kadar önemlidir. Kendime baktığımda kendimden emin ve gururlu hissetmek istiyorum.”

ATEEZ şu anda 13 Eylül'de KST göre 18:00'de “ZERO: FEVER.Part 3” ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

trayleR

Süper Moderatör

Saygınlık:

Ben herhalde Güney Kore'de de doğsaydım yine vasat olurdum :)) şuna bak ya

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰