Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN ASTRO'dan Cha Eun Woo, "Master In The House" Önizlemesinde Evlilik Hakkında Konuşurken Ağladı

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,223

Saygınlık:

SBS'den " Master in the House " bir sonraki bölümünün duygusal bir tanıtımını paylaştı!

31 Ocak'ta, varyete şovu, ünlü bir çiftin “Master in the House” kadrosuna evlilik hakkında eğitim vereceğini yaklaşan bölümünün ön izlemesinde yayınladı. Katılımcılara kendi geleceklerinde ki düğün davetiyelerini yazmak için talimat verilir. Tanıtımda Astro ‘dan Cha Eun Woo sorar, ‘Bu benim gelecekteki eşim için mi yani?’ Lee Seung Gi , personele şaka yollu sorarak "Bizi gerçekten evlendiriyor musunuz?" diyor.

Yeni efendileriyle tanıştıktan sonra, "Master in the House" kadrosu, çiftin gerçek hayattaki aşkıyla ilgili her şeyi duyunca heyecanlanır. Lee Seung Gi, Yang Se Hyung'u "buna çok fazla bulaştığı için" kızdırıyor ve Yang Se Hyung, "Ben zaten 37 yaşındayım." diyor

Daha sonra önizlemede, oyuncu kadrosu, ustalarının evlilikleriyle ilgili hikayelerini dinlerken gözle görülür bir şekilde hareket ediyor. Etkilenen Lee Seung Gi, "[Bir eş, gerçekten benim tarafımda birinin olması anlamına gelir" diyor ve Cha Eun Woo, "Evlenmek istiyorum" cevabıyla duygusallaşıyor. Sonunda gözyaşlarına boğulur ve diğer oyuncular yüzünü silerken onu rahatlatır.

Tanıtım videosu , Cha Eun Woo'nun eşinin adı ve düğün tarihlerinin boş bırakıldığı düğün davetiyesinin kısa bir görüntüsüyle sona eriyor.

Son düzenleme:

missminny

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
91

Saygınlık:

Ay bu çocuk çok yakışıklı ama bir olmamışlık var. Adını koyamıyorum.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰