Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

⭐ Hesabını Elit'e Yükselt ⭐

Forumdan daha fazla yararlanmak için, Hesabınızı Elit'e yükseltin ve daha ayrıcalıklı olun 😉 Şimdiden bizi desteklediğiniz için teşekkürler. 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

“Arthdal Chronicles” Yapım Şirketi 2. Sezonunun Çekimlerine Bu Yıl Başlayacağını Duyurdu.

Alhambra

Yepp Mod.
Mesajlar
950
Beğeni Sayısı
693
Puanları
103
Cinsiyet
Bayan

Saygınlık:

Prodüksiyon şirketi Studio Dragon, “Arthdal Chronicles”ın merakla beklenen ikinci sezonunun bu yıl üretime başlamayı hedeflediğini resmen duyurdu.

Daha önce Şubat 2020'de tvN , “Arthdal Chronicles”ın ikinci sezonunun yılın ikinci yarısında çekilmeyi hedeflediğini doğrulamıştı. Ancak Haziran 2020'de Studio Dragon, COVID-19 nedeniyle prodüksiyon programının havada kaldığını belirtti .

21 Şubat'ta Studio Dragon'dan bir kaynak şunları doğruladı: “'Arthdal Chronicles'ın ikinci sezonu, çekimlerin bu yıl başlaması amacıyla hazırlanıyor. Oyuncular, yayın zamanlaması ve platform henüz onaylanmadı.” dedi.

"Arthdal Chronicles", efsanevi Arth ülkesinde kendi efsanelerini yaratan kahramanlar hakkında destansı bir fantezi dramadır. Song Joong Ki, Jang Dong Gun, Kim Ji Won, ve Kim Ok Bin ilk sezonda rol aldı. Hayranlar, rollerini tekrar edip etmeyeceklerini ve diziye başka aktörlerin eklenip eklenmeyeceğini öğrenmek istiyorlar.


Diziyi izlediniz mi? İkinci sezon hakkındaki düşünceleriniz neler?
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰