Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Ajummalar Ne İzliyor?

77kanki

Yepp Üye

Saygınlık:

Tesekkur ederim nasil mutlu oldum anlatamam dizi heryerde izlersin ama burdaki sohbetin tadi hic bir yerde yok

Aslı

Yepp Üye

Saygınlık:

Sizde eski üyelerdendiniz anladığım kadarıyla. Tanışmak isterim sizinlede. Ben Zeliha. 21 yaşındayım. ?2016 da yeppe katılmıştım
Bu site bizim eski yeppuda sitemiz değil firari duyuru yaptı hiç bir alakamız yok bu siteyle demişler bunlar üye çekmek için yeppuda kullanmışlar

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Bu site bizim eski yeppuda sitemiz değil firari duyuru yaptı hiç bir alakamız yok bu siteyle demişler bunlar üye çekmek için yeppuda kullanmışlar
Firari Yeppudaa nin eski sahibi değildir. Orada ki eski ekipten biridir.
Biz Yeppudaa sevenler olarak Yeppudaa yi yeniden hayata geçirmek için buradayız. ??
Bizi karalamaya çalışıyorlar Ama amacımızda kötü bir art niyet görmüyorum...
Hepimizin amacı zaten bu değil mi eski ortama dönmek.
Yeppudaa yarım kaldı herkesin içinde bir yara oldu ve tam manasıyla yarım kaldi.
BİZ YARIMI TAM ETMEYE GELDİK ?
HOŞ GELDİK ??

Aslı

Yepp Üye

Saygınlık:

Çoğu kişi ama onlar olduğunu sanıyor bizde ona istinaden gelmiştik belki iyi niyetli olabilirsiniz ama yeppuda olmadan hiç birşey eski tadı vermez

Shinobu

Yepp Üye

Saygınlık:

Ooo şimdi tam oldu bu site
Bu sayfa en uğrak yerlerimizden biridir
Ajummada ve burda tanıştığımız bir çok kişi ile Yep kapanınca wp gruplarında arkadaşlığımızı devam ettirip buluşmalar ayarlayıp arkadaşlığımızı pekiştirdik
Güzel arkadaşlıklara inş ??

KB
ayşe-gül

ayşe-gül

Yepp Üye

Saygınlık:

Firari Yeppudaa nin eski sahibi değildir. Orada ki eski ekipten biridir.
Biz Yeppudaa sevenler olarak Yeppudaa yi yeniden hayata geçirmek için buradayız. ??
Bizi karalamaya çalışıyorlar Ama amacımızda kötü bir art niyet görmüyorum...
Hepimizin amacı zaten bu değil mi eski ortama dönmek.
Yeppudaa yarım kaldı herkesin içinde bir yara oldu ve tam manasıyla yarım kaldi.
BİZ YARIMI TAM ETMEYE GELDİK ?
HOŞ GELDİK ??
Bizler de bunun için geldik. Lakin belirtmeniz gereken bir şey var.
Eski çevirmenlerle iletişime geçeceğinizi yazmıştınız. Bunu görüp geldik.
Ama şimdiki söylediklerinize ters düşmüyor mu bu?
Üstelik isim hakkı denen bir şey var. Eski sahiplerinin haberi olmadan aynı isimle forum açmak ne derece doğru?
Bunlarla ilgili açıklama yapmanızı istiyoruz. Yoksa daha şüpheli bir hale gelecek.

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Bizler de bunun için geldik. Lakin belirtmeniz gereken bir şey var.
Eski çevirmenlerle iletişime geçeceğinizi yazmıştınız. Bunu görüp geldik.
Ama şimdiki söylediklerinize ters düşmüyor mu bu?
Üstelik isim hakkı denen bir şey var. Eski sahiplerinin haberi olmadan aynı isimle forum açmak ne derece doğru?
Bunlarla ilgili açıklama yapmanızı istiyoruz. Yoksa daha şüpheli bir hale gelecek.
Gereklidir açıklama yapılacak. Yıllardır kapalı Kalan Yeppudaa ya tekrar can vermek istiyoruz.
Bunda art niyet aramak çok kötü Bir düşünce.
Biz teklifimizi yaptık davet ettik, resmi olarak başvuruları da yaptık şuan bulunduğunuz forum .tr uzantılı yani 50 100 lira verilip alınacak bir domain değil.
Resmi olarak bunu hayata geçirme kararı aldık. Eski yönetimi dr davet ettik hala da canı gönülden davet ediyoruz ?
Önemli olan bir olmak değil mi, burada şahısların önemi yok. Bu bir platform ve hepimiz için var.
Tekrar söylüyorum onemli olan şahıslar değil hizmet ve kalite. Şuan bulunduğunuz Yeppudaa.Com.Tr için on binlerce lira yatırım yapıldı marka tescilinde tutun patentine kadar... Hep birlikte birşeyler yapalım karalamak yerine Destek olalım bir olalım biz olalım.
Peki sormak istiyorum biz de bırakırsak Ne olacak ?
Yıllardır kapalıydı yoktu ölmüştü. Yeppudaa HİÇ Mİ HAYATA GEÇMESİN size soruyorum ?

Canan

Yepp Üye

Saygınlık:

Eski yappudaa olmadığını bence birçok kişi biliyor.Ama burda birşeyler yapılmaya çalışılıyor.Eskilerden bazı kişilerede ulaşılmaya çalışılıyor anladığım kadarıyla.Zaten o yöndede açıklama yapılmış.Bence desteklemeliyiz

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Eski yappudaa olmadığını bence birçok kişi biliyor.Ama burda birşeyler yapılmaya çalışılıyor.Eskilerden bazı kişilerede ulaşılmaya çalışılıyor anladığım kadarıyla.Zaten o yöndede açıklama yapılmış.Bence desteklemeliyiz
Bire Bir iletişime geçen her kişiye söylediğim şu, ONLARCA SS gönderebilirim.
Biz Yeppudaa fanlarındanız. Yeppudaa ya can vermekt istiyoruz.
Hep bunu soyledim. Soruyorum size Bizde bırakalım da Yeppudaa kapalı mı kalsın ?

Canan

Yepp Üye

Saygınlık:

Kolay gelsin tekrar önünüz açık olsun.Ben sizleri destekliyorum.Benim gibi bence daha bi çok kişi çıkacaktır sadece daha haberleri yok.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰