Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Ajummalar Ne İzliyor?

Black Swan

Yepp Üye

Saygınlık:

Eski üyelerin açmadığını farketmiştim ama bence bu o kadar da büyük bir problem değil. Umarım eski üyeler, çevirmenler de geri döner ve yeniden büyük bir aile olunur. Önemli olan eski ve yeninin biraraya gelip yeniden aktif, eğlenceli ve başarılı bir platform kurmak değil mi ? Ben tekrardan dönmenize çok sevindim...

Aslı

Yepp Üye

Saygınlık:

bizde isteriz eskisi gibi olsun ama çok zaman geçti bunu önceden biz seven izleyiciler olarak zaten onlarla konuştuk ama genede ılımlı bakmadılar
Tatlim yeppuda hic haber vermeden aniden kapandi ismi bile yeter firari ile bende konustum tekrar canlandirirsak onuda ikna ederiz buraya gelmeye
Kendileri görüşlerini önceden bildirdi dönmeyi düşünmüyorlar kendilerine bir yol çizdiler ha yeni sitesinde yola devamediyorlar desteklerinizi o sitesinde verebilirsiniz

SowonKhan

Elit Üye

Saygınlık:

Cok eski yeppudaliyim ve gurur duyuyorum
Bende öyle çok 2009 2010 yıllarında tanıştım hiç bişi bilmiyordum öğrendim hatta çok geç kalsamde bende ekibe katılmıştım çevirmenlik yapıyorsum henüz çıraktım sayelerinde çok şey öğrendim kısa sürdü keşke daha önce katılsaymışım ekibe diye içime ukte olmuştu

SowonKhan

Elit Üye

Saygınlık:

Eski üyelerin açmadığını farketmiştim ama bence bu o kadar da büyük bir problem değil. Umarım eski üyeler, çevirmenler de geri döner ve yeniden büyük bir aile olunur. Önemli olan eski ve yeninin biraraya gelip yeniden aktif, eğlenceli ve başarılı bir platform kurmak değil mi ? Ben tekrardan dönmenize çok sevindim...
Aynen çok doğru

Shinobu

Yepp Üye

Saygınlık:

@77kanki eee dizilerin yerini buldun mu işten yeni geldim inceleme fırsatım olmadı daha akşam senle inini dibini araştırırız artık ?

77kanki

Yepp Üye

Saygınlık:

Bende öyle çok 2009 2010 yıllarında tanıştım hiç bişi bilmiyordum öğrendim hatta çok geç kalsamde bende ekibe katılmıştım çevirmenlik yapıyorsum henüz çıraktım sayelerinde çok şey öğrendim kısa sürdü keşke daha önce katılsaymışım ekibe diye içime ukte olmuştu
Bence eski yeppuda sahibi het kimse ki bana gore biz uyeler sahibiydik bizden özur dilemeli aniden kapattigi icin ben burdayim iletisimi kaybetttigim tek kisiyi bile bulsam cok mutlu olurum bakmayin siz olumsuz yazanlara biz burdayiz daima destek vericez

77kanki

Yepp Üye

Saygınlık:

bizde isteriz eskisi gibi olsun ama çok zaman geçti bunu önceden biz seven izleyiciler olarak zaten onlarla konuştuk ama genede ılımlı bakmadılar

Kendileri görüşlerini önceden bildirdi dönmeyi düşünmüyorlar kendilerine bir yol çizdiler ha yeni sitesinde yola devamediyorlar desteklerinizi o sitesinde verebilirsiniz
Firari yakin arkadasim onada destek veririm tabi ama yeppudanin adi bile yeter benim icin eski yeni farketmez hep birlikte eski gunlere doneriz

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Firari yakin arkadasim onada destek veririm tabi ama yeppudanin adi bile yeter benim icin eski yeni farketmez hep birlikte eski gunlere doneriz
Kendisine ulaşmaya çalıştım hala da çalışıyorum. Davete icabet etmedi bir de siz götürün davetimizi buyursun gelsin Şeref versin ?

Pembetepeli

Yepp Üye

Saygınlık:

Kendisine ulaşmaya çalıştım hala da çalışıyorum. Davete icabet etmedi bir de siz götürün davetimizi buyursun gelsin Şeref versin ?
Yaa düşünceleriniz güzel ama işte anladığım kadarıyla bilgi verilmemiş. O yüzden bi alakamız yok demiş. Biraz bunda kafam karıştı. Umarım zamanla her şey düzelir

Symbolic

Yepp Kurucu
Web sitesi
yeppudaa.com.tr

Saygınlık:

Konu amacından çıkıyor. Duyuru konusunda açıklamalara yazsak daha uygun olur sanki ?? saygısızlık yapmak istemem mesajları silmiyorum. Konuyu amacından çıkarmayalim ? saygısızlık olarak düşünmeyelim lütfen ??

Pembetepeli

Yepp Üye

Saygınlık:

Konu amacından çıkıyor. Duyuru konusunda açıklamalara yazsak daha uygun olur sanki ?? saygısızlık yapmak istemem mesajları silmiyorum. Konuyu amacından çıkarmayalim ? saygısızlık olarak düşünmeyelim lütfen ??
Haklısınız orada konuşmak daha doğru. ?

SowonKhan

Elit Üye

Saygınlık:

Bence eski yeppuda sahibi het kimse ki bana gore biz uyeler sahibiydik bizden özur dilemeli aniden kapattigi icin ben burdayim iletisimi kaybetttigim tek kisiyi bile bulsam cok mutlu olurum bakmayin siz olumsuz yazanlara biz burdayiz daima destek vericez
Teşekkür ederiz bildiğim siteyi isteyerek kapatmadıkları saldırıya uğramış çok uğraşmışlar ama kurtaramamışlar firari açıklamıştı ama malesef gerçek sahibine ulaşamadık

77kanki

Yepp Üye

Saygınlık:

Etiket atmayi henuz ogrenemedim rsod gamzeliperi ezo elibenza nerdesiniz toplasin bakalim

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰