Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-MAGAZİN Ahn Bo Hyun 1st Look Dergisine Bir Röportaj Verdi

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

1st Look dergisi için yakın zamanda yapılan bir röportajda ve fotoğraf çekiminde Ahn Bo Hyun yeni dizileri ve daha fazlası hakkında konuştu.

Oyuncu şu anda çok farklı iki dizide rol alıyor: tvN'nin romantik komedisi “Yumi's Cells”de Yumi'nin (Kim Go Eun) sevimli erkek arkadaşı Goo Woong'u oynuyor ve yeni Netflix dizisi “My Name”de. Yoon Ji Woo'nun (Han So Hee) ortağı Jeon Pil Do'yu oynuyor.

Ahn Bo Hyun, “Yumi's Cells”deki karakterinin çekiciliğini açıklarken, “[Goo Woong] dürüst, eksantrik ve masum ve bunun içinde aynı zamanda samimi” dedi.

"Woong, duygularına sadık kalan biri," diye devam etti. “Cesurca, tereddüt etmeden konuşuyor ama diğer insanları rahatsız etmekten veya onları incitmekten hoşlanmıyor. İnançlarında net ve kararlı olmasını seviyorum.”

Ahn Bo Hyun'un gerçek hayatta aşık olduğunda nasıl olduğuna gelince, aktör, "Sevdiğim kişinin önündeyken, sözlerimde daha tutumlu oluyorum ve mesafemi koruyorum."

Ancak ekledi, “Sevdiğim biriyle [çıkmaya] başladığımda, mutlu haberlerimden, üzüntülerimden mücadelelerime kadar her şeyi paylaşırım ve onlardan hiçbir sır saklamam. Ben o kişi için elimden gelen her şeyi yapmak ve onlara iyi davranmak isteyen, her şeyi göze alan bir tipim.”

Ahn Bo Hyun ayrıca “My Name” karakterinin gerçek hayattaki kişiliğine ne kadar benzediğini paylaştı. “[Jeon Pil Do] dışarıdan sert görünüyor, ancak başka birinin yaraları söz konusu olduğunda zayıflıyor” dedi. “Jeon Pil Do tek başına acı çeken ve kendi kendine iyileşen bir karakter.”

Oyuncu, gerçek yaşam deneyimlerini Jeon Pil Do karakterine nasıl dahil ettiğini açıklamaya devam etti.

“Karakteri yapmacık bir şekilde zorlamak istemedim ve gerçek yaşam deneyimimin bir kısmını [karakter aracılığıyla] ifade edebileceğimi düşündüm” diye açıkladı. “Uzun bir süre yalnız yaşadığım anılarımı, o zamandaki mücadelelerimi ve [o zamandaki] iyi şeyleri düşünürken karakterin çerçevesini oluşturdum.”

Son olarak Ahn Bo Hyun, bir aktör olarak daha meşgul olmaya başladığından beri nasıl değiştiğinden bahsetti.

“Eskisinden çok daha tembel oldum” dedi. “Geri dönüşümümü organize etmek, çamaşır yıkamak veya bulaşık yıkamak gibi şeylere gelince, kendimi hepsini birden yapmayı beklerken buluyorum. Eskiden 'bunu sonra yaparım' diye düşünmeden hemen temizlerdim ama artık değiştim. Sanırım çok yorulmuş olmalıyım."

Gülerek ekledi, "Düşündüğümde, şimdi işleri yapma şeklim aslında daha verimli."

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰