Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

J-DRAM A Girl & Three Sweethearts (2016) - 好きな人がいること

Symbolic

Yepp Founder
Beğeni Sayısı
382

Saygınlık:

Başlık: A Girl & Three Sweethearts (2016) - 好きな人がいること

Tür: Komedi, Dram

Yayınlanma Tarihi: 2016-07-11

Oyuncular: Mirei Kiritani, Kento Yamazaki, Shohei Miura, Shūhei Nomura, Junko Abe, Nanao, Sakurako Ohara, Kenta Hamano, Hinako Sano, Marie Iitoyo, Kotaro Yoshida

Özet: Pastacı olan Sakurai Misaki. kariyerine ve kendini sürekli geliştirmeye odaklandığından dolayı uzun zaman hiç sevgilisi olmamıştır. Bir gün işten atılır ve dönüş yolunda ilk aşkı olan Chiaki ile karşılaşır. Misaki’nin ilk aşkı olduğunu bilmeyen Chiaki, Misaki’ye kendi restoranında bir iş teklif eder. Chiaki ile yakınlaşabileceğini düşündüğü için işi kabul eder. Ayrıca Misaki’nin evi restorana uzak olduğu için Chiaki, Misaki’ye benim evimde kalabilirsin der. Misaki sadece ikisinin evde olacağını düşünür. Fakat Misaki eve gidince görür ki evde kalan 2 kişi daha vardır.

Ekinoksss

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
31

Saygınlık:

Bu dizi de çok güzeldi. Japonların dizileri duygusuzmuş gibi duruyor. Bence sadece abartılmış romantizmden uzak sade bir sevgi gösterme anlayışları var.

Elvann

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
0

Saygınlık:

A Girl & Three Sweethearts (2016) - 好きな人がいること
1. Bölüm
Sezon: 1
Sezon: 1
Hava tarihi: 2016-07-11

:)

Betül2343

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
0

Saygınlık:

Ekinoksss

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
31

Saygınlık:

diziyi nereden açabilirim bir türlü açamadım da
Ben yıllar önce izlemiştim ama nereden izlediğimi hatırlamıyorum. Başka izleme platformlarında çevirisi var mı bilmiyorum. Bu sitede henüz dizi izleme bölümü yokmuş.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰

İlgini Çekebilecek Bazı Konular

Başlık: The Naked Director 全裸監督
Tür: Komedi, Dram
Yayınlanma Tarihi: 2019-08-08
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Başlık: Boku dake ga Inai Machi
Tür: Animasyon, Dram, Gizem
Yapımcı: Kei Sanbe
Yayınlanma Tarihi: 2016-01-08
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
Başlık: Followers
Tür: Dram
Yapımcı: Mika Ninagawa
Yayınlanma Tarihi: 2020-02-27
Cevaplar
0
Görüntüleme
65
Başlık: 宇宙を駆けるよだか
Tür: Dram, Bilim Kurgu & Fantazi
Yayınlanma Tarihi: 2018-08-01
Cevaplar
0
Görüntüleme
116
Başlık: Kusursuz Erkek Arkadaş - Zettai Kareshi 絶対彼氏。
Tür: Komedi
Yapımcı: Yuu Watase
Yayınlanma Tarihi: 2008-04-15
Cevaplar
0
Görüntüleme
138