Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP 2PM'den Junho Esquire Dergisi İle Bir Röportj Gerçekleştirdi

Zeyra

Elit Üye

Saygınlık:

2PM'den Junho, grubunu, kişiliğini ve çok daha fazlasını tartışmak için Esquire dergisi ile bir röportaj için oturdu.

Junho, bu yılın başlarında resmi olarak askerden terhis edildi ve hizmetinden bu yana nelerin değiştiği soruldu. O, “Terhis olduğumdan bu yana 100 günden fazla zaman geçti, ama gerçekten yoğun bir şekilde geçti. Bu günler özlediğim günler ama duygulanmaya bile fırsat bulamadan hemen uyum sağladım. Neredeyse hiç gitmemiş gibi hissettim.”

Devam etti, “Kesin bir değişiklikten ziyade, zihniyetim biraz değişti. Geçmişe kıyasla artık her şeye daha rahat bir şekilde yaklaşmak istiyorum. Aceleci, zor ve stresli bir tavırdan ziyade, her şeyi istikrarlı bir şekilde yapmak istiyorum. Sanırım çevremdekiler de bu zihniyetimi görebiliyor.”

Askerliği sırasında, 2PM'in “My House” parçası havaya uçtu, özellikle Junho çok ilgi gördü. Bu haberi, askere gittikten kısa bir süre sonra 2019 sonbaharında öğrendiğini açıkladı. Junho, "Sahneye özlem duyduğum için sık sık 2PM ve kendimin videolarına baktım, bu yüzden 'My House Junho'nun görüşlerinin yavaş yavaş yükseldiğini fark ettim. Bir tür olay gibi 'geçecek' diye düşündüm.

Junho ayrıca bu videodaki yorumlardan da bahsetti, “En komik yorumu kimin bırakabileceği konusunda dostane bir savaş gibiydi. Bunu ilginç buldum. Unutulmaz bir yorum, 'Çiçek düştükten sonra bahar olduğunu anladım' idi. Üzücüydü ama iyi hissettim.” Yorum, yorumcu gecikmiş bir şekilde onun cazibesini keşfettiğinde Junho'nun zaten askere gittiği gerçeğine atıfta bulunuyor.

Junho'nun kişiliğini tartışmak için röportajcı, "Twenty" filmindeki karakterinin "Bırakmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun ?" dediği bir repliğinden bahsetti.

Junho, “Bırakmayı çok düşünmedim ama bırakacak olsam o kadar temiz bırakırdım ki, durumla ilgili hiçbir anım bile olmaz. 0 veya 100, çok aşırıyım. Bu yüzden daha fazla bırakmak istemeyebilirim. Eğer bırakırsan, o ana kadar yaptıkların hiçbir şeye dönüşmez.”

Görüşmeci, Junho'nun bırakma konusunda bile mükemmeliyetçi göründüğünü söyledi ve "Geçmişte bu kişilik özelliğim gerçekten yorucuydu. Çevremdekiler de çok daha yorgun olmalıydı. Bazı anlarda böyle davranmak çok bariz geliyordu çünkü mükemmel olmanın yanlış bir tarafı yok. Ancak, şimdi mükemmel olmamanın sorun olmadığını düşünüyorum. Sonunda fark ettim ki, her şeyi kendi başıma yapmıyorum ve çevremde yardım edecek insanlar var.”

Junho bu yorumu açıklamaya çalıştı, “Aynı anda hem 2PM hem de bir oyuncu olarak promosyon yaptığım için programım uyumlu bir şekilde akmak zorunda. Bir oyuncu seçimi teklifi geldiğinde, 2PM promosyonlarım nedeniyle bu tekliften vazgeçmek zorunda kalabileceğim bir durum yaratıyor. Sanırım bundan bahsediyor, ama bence bu verilen bir şey. Bir projeye aktör olarak katıldığım ve başka bir iş yapamadığım zamankiyle aynı. Çeşitli aktiviteleri tamamlasam bile, bu çözmem gereken bir problem. Eğer hiç uyuyamazsam, yorgun olduğumu belli etmemeye çalışırım ve her zaman iyi bir tavır sergilemek isterim.”

Junho genç yaşta ilk çıkışını yaptığı için ona hiç ergenlik dönemi geçirip geçirmediği soruldu. Junho gülerek cevap verdi, “Açıkçası olmalı, değil mi ?”

Devam etti, “Bu farklı bir hikaye ama annem ve babamın ikisi de çalıştı, bu yüzden ne kadar değerli olduklarını erken yaşta öğrendim. Babam güverte zabiti olarak çalışıyordu ve altı aydan bir yıla kadar onu göremeyecektim, bu yüzden onu daha çok özlüyordum. İlkokuldayken, annemin işyerini ziyaret eder ve 'Seni özledim' diye ağlayarak cevap verene kadar onu arardım. Şimdi düşündüğümde, ne kadar meşgul olduklarını merak ediyorum.”

Son olarak Junho, kişisel benzersizliğini korumak ve vurgulamak için yaptıklarını paylaştı. “Hafif ve doğal olan şeyleri severim. Çizim kağıdı gibi, göze çarpmayan ve kışkırtıcı olmayan biri olmak istiyorum. Sabırsız olduğum ve ateşli bir kişiliğe sahip olduğum için her zaman hafif olmak zor, ancak bu zihniyetin beni her zaman topraklamaya yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰