Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Profil Onayı Aktif Edildi! 😇

💁🏻‍♂️ Saygınlığını ve Güvenilirliğini arttırmak adına Doğrulanmış Profil ve Telefon Onaylı ☑️ hesabın ile ayrıcalığını sergile 🥰

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

2PM GERİ DÖNÜŞ YAPIYOR !

Zeyra

Elit Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
1,925

Saygınlık:

JYP Junho'nun askerliğinin tamamlanmasının ardından 2 PM'in tam grup olarak geri dönüş yapacağını açıkladı.

2 PM, nispeten yakın gelecekte tam bir grup olarak geri dönüş yapmak için hazırlanıyor!

14 Ocak'ta JYP Entertainment, Junho'nun Mart ayında görevini tamamlanmasının ardından 2 PM'nin altı üyenin tamamıyla geri dönüş yapmayı planladığını resmen duyurdu.

2PM, üyelerin askerlik hizmeti nedeniyle 2016'dan beri tam bir grup olarak geri dönüş yapmasa da, müzikleri yine de spot ışığında kalmayı başardı. Üyelerin çeşitli solo sürümleri ve projelerinin yanı sıra, 2015'teki hitleri “My House” , piyasaya sürüldükten beş yıl sonra viral hale geldiğinde ve genç idollerin sayısız kapağına ilham verdiğinde, geçen yıl beklenmedik bir yeniden canlanma yaşadı .

Önümüzdeki yıla baktığımızda 2PM, “Tüm üyelerle birlikte sizi güzel bir içerikle karşılayacağız. Lütfen 2 PM ile dolu bir 2021'i bekleyin. "

Junho'nun şu anda 20 Mart 2021'de ordudan terhis edilmesi planlanıyor.

2 PM'in tam bir grup olarak geri döndüğünü görmek için heyecanlı mısınız?
 

Black Swan

Yepp Üye
Katılım
13 Ocak 2021
Mesajlar
320

Saygınlık:

Gece gece bu habere çok sevindim.? yılların grubu geri dönsün de ortam biraz şenlensin... (keşke bigband den de böyle bir haber alabilsek ? )
 

purplekitty

Yepp Üye
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
38
Cinsiyet
Bayan

Saygınlık:

Sevindirici bir haber teşekkürler uzun zaman olmuştu ☺️ ??
Taecyeon ?
 
Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰