Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

2 PM'den Taecyeon, tvN Dizisi "Vincenzo" da Sakar Ama Tutkulu Bir Stajyere Dönüşüyor

Zeyra

Yeppudaa CEO
Beğeni Sayısı
1,755

Saygınlık:

tvN'in yaklaşan dizisi “Vincenzo”, 2 PM'den Taecyeon'un ilk fotoğraflarını paylaştı !

Vincenzo”, Song Joong Ki'yi , örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan bir avukat ve Mafya danışmanı Vincenzo Cassano olarak oynuyor . Hong Cha Young ( Jeon Yeo Bin ) adında keskin dilli bir avukatla yolları kesişir ve ikisi, yasalarca cezalandırılamayan kötüleri alt etmek için kötü yöntemleri kullanarak güçlerini birleştirir.

Taecyeon, Hong Cha Young'ın da çalıştığı Woosang adlı üst düzey bir Koreli hukuk firmasında hukuk stajyeri olan Jang Joon Woo rolünü oynuyor. Yurtdışında okuduğu için Jang Joon Woo hızlı sözcükler ve her duruma uyum sağlayabilen özgür ruhlu bir ruhtur. Bazı konularda beceriksiz ve beceriksiz görünebilir ama aynı zamanda işi konusunda samimidir ve masum bir tutkusu vardır. Hong Cha Young'a "James Bond" olmak istiyor, bu da Vincenzo Cassano olay yerine geldiğinde gizli bir rekabet yönünü ortaya çıkardığı anlamına geliyor.

Taecyeon, “Senaryo çok eğlenceliydi. Karakterler arasındaki çekişme onları hayata geçirdi. Farklı hedeflerle çeşitli durumlara giren karakterlerin gerginliğine rağmen, satırlardaki mizahın sürekli altını çekici buldum. Joon Woo ile ilgili tuhaf bir şeyler olduğunu göstermek istedim, bu yüzden yeni bir saç modeli seçmeye karar verdim. Size yeni bir şey göstermek için oyunculukta elimden geleni yapıyorum."

"Vincenzo" ilk bölümü 20 Şubat'ta yayınlanacak.

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰