Hoş Geldin, Yeppudaa!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kontrollü Sosyal HAYAT 😷

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, sınıftan sokağa, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır. Bir koşulu var: Maske + Mesafe + Hijyen 🙏

Yeppudaa geri döndü ❤️

Uzun zaman önce kapanan Yeppudaa 'yı yeniden geri getiriyoruz. Asya dizi ve filmlerin "Efsane" adresi olan Yeppudaa tekrar sizlerle... 💞

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

K-POP 11. Yılın Kutlu Olsun CNBLUE !

Zeyra

Yepp CEO
Beğeni Sayısı
1,770

Saygınlık:

CBLUE 11. Çıkış Yıl Dönümlerinde hayranlarına sevgilerini İnstagram'dan dile getirdiler

Jung Yong Hwa, 14 Ocak'ta İnstagram' da şunları yazdı : " I'm A Loner ile çıkış yapalı 11 yıl oldu. Zaman çok hızlı geçti. Yine de her zaman yanımda kalan hayranlarımız sayesinde yalız hissetmedim. Millet gelecekte de bunu yapmaya devam edelim. Teşekkür Ederim. "

Kang Min Hyuk : "Bugün çıkış yapalı 11 yıl oldu. Benimle birlikte olan herkese teşekkürler. Dünyanın her yerindeki tüm BOICE hayranlarımız. FNC aile üyelerimiz. Herkese çok teşekkür ederim. Zaman her defasında öylece geçmeye devam edecek olsa da benimle birlikte olan anılar ve şükran duygularım daha da büyüyor. Teşekkür ederim ve Sizi Seviyorum."

Lee Jung Shin "Boice ! 11. yıl dönümü için teşekkürler. Bence 10 yıldan fazla bir süre her şeyi yapmak harikaydı. CNBLUE, hayranlarımız sayesinde bu kadar aktif olmayı başardık. Çok teşekkür ederim. Konserde buluşup birlikte eğleneceğimiz günü dört gözle bekliyoruz. Lütfen bu arada sağlıklı kalın. Sizi Seviyorum ! "

Black Swan

Yepp Editör
Beğeni Sayısı
597

Saygınlık:

Cnblue yu ilk olarak you're beautiful dizisi sayesinde keşfetmiştim. Jung Yong Hwa nın çok farklı bir tarzı vardı. Sonrasında heartstring dizisiyle kendisine daha da hayran bırakmıştı. Bence diğer k pop gruplarından çok daha farklı bir yerdeler ve iyi ki de öyleler... 11. Yılları kutlu olsun, daha uzun yıllar müzikleri bizimle olsun..??

Denizz

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
2

Saygınlık:

Kesinlikle b
Cnblue yu ilk olarak you're beautiful dizisi sayesinde keşfetmiştim. Jung Yong Hwa nın çok farklı bir tarzı vardı. Sonrasında heartstring dizisiyle kendisine daha da hayran bırakmıştı. Bence diğer k pop gruplarından çok daha farklı bir yerdeler ve iyi ki de öyleler... 11. Yılları kutlu olsun, daha uzun yıllar müzikleri bizimle olsun..??

Aynen jung yong hwa yı ikinci dizim olan you are beautiful da gördüm ilk oppam oldu sonra onun dizilerine bakarken heartstring dizisiyle daha da hayran kaldım vee CN Blue yu dinlerken izlerken buldum kendimi. Uzun ömürleri olsun bu grubun harikalar ??

Denizz

Yepp Üye
Beğeni Sayısı
2

Saygınlık:

Aynen jung yong hwa yı ikinci dizim olan you are beautiful da gördüm ilk oppam oldu sonra onun dizilerine bakarken heartstring dizisiyle daha da hayran kaldım vee CN Blue yu dinlerken izlerken buldum kendimi. Uzun ömürleri olsun bu grubun harikalar ??

Lütfen Dikkat !
Tüm mesajların Yepp Mod 'lar tarafından özenle kontrol edildiğini unutmayın 🥰